Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
35834
Players nickname
Deda Detlic
Suspect ID
37754
Date of violation
Jan 7, 2024
Time of violation
14.00
Proofs
https://youtu.be/Q4HCEQacCxA

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
Dzabe zalbe kad vlada ne moze dobit samar nit minus jel je privremeni postavljen marsal kad dodje pravi lider onda deda kreni u napad
 

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
85
Marsal je 10x bolji guverner nego sto si ti bio u bilo kom trenutku. Kolegijalniji, odgovorniji, iskusniji, realniji i posteniji. Za pocetak poznaje state i posao koji treba da obavlja. Ne predlaze da se u kazneni zakonik dodaju kazne od po 55 meseci koje su po skripti nemoguce.

Ti si svoja dva meseca odradio tako sto si svaki put kad te neko okaci plakao i kukao ne bi li bio postedjen.
Warnove koje si dobijao, sam si sebi nabio svojim greskama. Svaki koji si dobio je bukvalno bilo zbog gresaka koje si ti kao lider napravio, a ne tvoji clanovi. Mene bi bilo sramota da se hvalim time.

Marsal je vladu vodio vec 8 meseci bez problema i uvek imao korektan odnos sa svim liderima. Nikad neces imati postovanje igraca i administracije koje ima on i to je cinjenica.

Kompleksi rade svoje i ljubomora je ocigledna.

Ne sramoti se vise i ne pokusavaj da se tako nisko spustas da kacis ljude za gluposti.
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
159
Marsal je 10x bolji guverner nego sto si ti bio u bilo kom trenutku. Kolegijalniji, odgovorniji, iskusniji, realniji i posteniji. Za pocetak poznaje state i posao koji treba da obavlja. Ne predlaze da se u kazneni zakonik dodaju kazne od po 55 meseci koje su po skripti nemoguce.

Ti si svoja dva meseca odradio tako sto si svaki put kad te neko okaci plakao i kukao ne bi li bio postedjen.
Warnove koje si dobijao, sam si sebi nabio svojim greskama. Svaki koji si dobio je bukvalno bilo zbog gresaka koje si ti kao lider napravio, a ne tvoji clanovi. Mene bi bilo sramota da se hvalim time.

Marsal je vladu vodio vec 8 meseci bez problema i uvek imao korektan odnos sa svim liderima. Nikad neces imati postovanje igraca i administracije koje ima on i to je cinjenica.

Kompleksi rade svoje i ljubomora je ocigledna.

Ne sramoti se vise i ne pokusavaj da se tako nisko spustas da kacis ljude za gluposti.
Ne to, njega nije sramota da dolazi na regrutaciju i da pokušava da nabije warn, Dedo ima se malo ljudstva, ljudi koji su juče ušli u org, danas su proveravali na regrutaciji, prestani da kačiš gluposti i idi radi svoj ems
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
160
Marsal je 10x bolji guverner nego sto si ti bio u bilo kom trenutku. Kolegijalniji, odgovorniji, iskusniji, realniji i posteniji. Za pocetak poznaje state i posao koji treba da obavlja. Ne predlaze da se u kazneni zakonik dodaju kazne od po 55 meseci koje su po skripti nemoguce.

Ti si svoja dva meseca odradio tako sto si svaki put kad te neko okaci plakao i kukao ne bi li bio postedjen.
Warnove koje si dobijao, sam si sebi nabio svojim greskama. Svaki koji si dobio je bukvalno bilo zbog gresaka koje si ti kao lider napravio, a ne tvoji clanovi. Mene bi bilo sramota da se hvalim time.

Marsal je vladu vodio vec 8 meseci bez problema i uvek imao korektan odnos sa svim liderima. Nikad neces imati postovanje igraca i administracije koje ima on i to je cinjenica.

Kompleksi rade svoje i ljubomora je ocigledna.

Ne sramoti se vise i ne pokusavaj da se tako nisko spustas da kacis ljude za gluposti.
Iskreno i očekivao sam ovakav komentar... naročito od nekoga ko je prvi dan uradio fail sa nasilnim uvođenjem ljudi u teretanu... ali ne krivim te... na to ste navikli obzirom da vam je tako bilo od početka dozvoljeno...
Marsal je super Guverner ali mora raditi po pravilima servera, kao i svi zaposleni i ja sam tu da ukazujem na greške 😉
Kao što ste i vi meni na moje 😉
Inače bih bio kao i svi ostali.
Do sledećeg druženja 😀
Pusa 😗
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
160
Ne to, njega nije sramota da dolazi na regrutaciju i da pokušava da nabije warn, Dedo ima se malo ljudstva, ljudi koji su juče ušli u org, danas su proveravali na regrutaciji, prestani da kačiš gluposti i idi radi svoj ems
Pa ko je to mene gledao da PDA 😀
Što bi me bilo sramota da dođem?
Da li sam nešto ukrao? Izdao 200 advokatskih licenci? Pričaš napamet a pojma nemaš 😉
I nisam došao na regrutaciju nego da kupim osiguranje za kuće 😉
 

lovro420

smoke weed everyday❤️
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
26
Covjek je tek usao u GOV i ti dodjes na regrutaciju i ides da kacis covekto a

Pa ko je to mene gledao da PDA 😀
Što bi me bilo sramota da dođem?
Da li sam nešto ukrao? Izdao 200 advokatskih licenci? Pričaš napamet a pojma nemaš 😉
I nisam došao na regrutaciju nego da kupim osiguranje za kuće 😉
Deda za koj dan ces u penziju i ti tu djecu jebes u mozak zapitaj se malo i sjeti se da imas puno vise godina od pola grand komjunitija
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
159
Pa ko je to mene gledao da PDA 😀
Što bi me bilo sramota da dođem?
Da li sam nešto ukrao? Izdao 200 advokatskih licenci? Pričaš napamet a pojma nemaš 😉
I nisam došao na regrutaciju nego da kupim osiguranje za kuće 😉
Da sam te gledao preko PDA sada bi imao 5 wanted levela
 

Miladin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
73
Ovio zasta kacis ne da je glupo nego bezmisleno, ja nemogu da verujem da ti je opet neko uzeo igracku pa si besan. 🤣🤣🤣🤣
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom