Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
35834
Players nickname
Deda Detlic
Suspect ID
3885
Date of violation
Jan 7, 2024
Time of violation
14.20
Proofs
https://youtu.be/1nvcCyvfPEE

Pinki Grimnir

Player
Player
Joined
Jul 7, 2023
Messages
260
Razumem Deda da zelis da verovatno zelis da ukazes paznju Marsalu da je neko od njegovih clanova prekrsio dato pravilo,mislim da bas nije fer okriviti ceo GOV kao da su 3+ clanova prekrsili neko pravilo.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
197
Razumem Deda da zelis da verovatno zelis da ukazes paznju Marsalu da je neko od njegovih clanova prekrsio dato pravilo,mislim da bas nije fer okriviti ceo GOV kao da su 3+ clanova prekrsili neko pravilo.
Nije okrivljen ceo gov, već je to samo naslov kako bi nadležni kurator reagovao u skladu sa propisima.
 

Pinki Grimnir

Player
Player
Joined
Jul 7, 2023
Messages
260
Kada se u naslovu stavi dato prekrseno pravilo i onda skracenica neke org to se podrazumeva da je vise ljudi prekrsilo nesto.U redu je to sto si tako stavio i postujem te,ali nebi trebao pisati to ako je tehnicki nemoguce da data organizacija dobije upozorenje
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
197
Kada se u naslovu stavi dato prekrseno pravilo i onda skracenica neke org to se podrazumeva da je vise ljudi prekrsilo nesto.U redu je to sto si tako stavio i postujem te,ali nebi trebao pisati to ako je tehnicki nemoguce da data organizacija dobije upozorenje
Privremeni GOV je pošteđen upozorenja tj ne mogu da ga dobiju. 😉
Mogu samo igrači koji krše pravila biti sankcionisani.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
197
Razumem da privremeni GOV nemoze dobiti upozorenje.sve sam ti rekao u proslom mom postu.
Onda moj naslov i može da se protumači samo kako je prvenstveno i bilo namenjeno... tj da je ovo thread za kuratora GOV-a.
 

Aleksa Wolf

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
49
Onda moj naslov i može da se protumači samo kako je prvenstveno i bilo namenjeno... tj da je ovo thread za kuratora GOV-a.
img

:cool:bato ja sam te utepao be😘
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 3885 dobit će kaznu za P.Z.D. 1.10
  • Sve državne organizacije ne smiju nositi dežurnu masku. (Izuzetak su specijalne snage sljedećih organizacija: FIB / LSPD / SAHP / USSS / NG - kojima je dopušteno koristiti na dužnosti SAMO maske dostupne u skladištu svoje organizacije).
  • GOV će biti upozoren za P.Z.D. 1.10
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom