Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2266
Players nickname
Dzambii_Black
Administrators nickname
Ivash_Low
Date
Jan 8, 2024
Time
1:30
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/569684/

Dzambi Black

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
50
Dobro vece,

Danas na 08.01.2024 sam dobio warn za Pravilo Zelene Zone 1.3 ( Zabranjeno je napuštanje RP situacije pridruživanjem u zelenoj zoni ). Dobio sam od moju zalbu prema drugom igracu ( Mozete da vidite tu: Approved - P.Z.Z 1.1 | 37369 ).

Pravilo glasi da sam ja usao u zelenoj zoni kako bi pobego iz RP situaciju. U snimak mozete cisto vidjeti da nije bila nikakva RP situacija, momci su pobili sve u stanici ( Green Zone ) i ja sam otiso da snimim ID od njih gde sam greskom izasao iz green zone i u taj momenat igrac me je upucao par puta i ja sam se vratio u green zoni zato sto sam znao da admin speca i da se resi to, zatoa i nisam pobego.

Nadam se da ce te odobriti ovo i da cu da dobijem unwarn.

Hvala na citanju.
 

Vellorian

Player
Player
Joined
Mar 25, 2022
Messages
28
Likovi su pobili sve u stanicu i Dzambii je rekao da je dosao admin i da snima situaciju, nezasluzuje da lik dobije warn jer nije bilo ikakva RP situacija
 

DjukelaCash

Player
Player
Joined
Dec 8, 2023
Messages
114
u stanici pardon
A sto vi bezite u tu stanicu dok vas mi pucamo. Opet kazem ako neko od sahp-a dostavi duzi pov ove situacije sahp dobija warn zbog P.Z.Z 1.3 cela stanica je pocela da bezi u green zonu i puca iz iste dok vas mi pucamo na autoputu
 

Dzambi Black

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
50
A sto vi bezite u tu stanicu dok vas mi pucamo. Opet kazem ako neko od sahp-a dostavi duzi pov ove situacije sahp dobija warn zbog P.Z.Z 1.3 cela stanica je pocela da bezi u green zonu i puca iz iste dok vas mi pucamo na autoputu
brate ko si ti da dodjes u green zoni da brojas 5 sekunde na 10 sahpovca jel imas strah za zhivot
 

DjukelaCash

Player
Player
Joined
Dec 8, 2023
Messages
114
brate ko si ti da dodjes u green zoni da brojas 5 sekunde na 10 sahpovca jel imas strah za zhivot
Bilo nas je 5 uredno mogu da robam bankomat ,a koliko znam sahp ne moze da puca po nama iz green zone dok radimo bankomat
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom