Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
1. Vaše ime IRL:Strahinja
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosjek online po danu:4-9h
5. Vaš Discord:Strahinja Diioorr#5049
6. Vaše ingame ime:Strahinja Nakari
7. Vaš ID:39751
Dodatne informacije

1. Lider za The Families
2.Zasto zelite biti Lider ove specificne organizacije?(Navedite 3 razloga uz objasnjenje)
1)Prosao sam kroz sve kriminalne organizacije te sam u nekim bio i HC te smatram da imam iskustva.Gledao sam Lidere kako ih vode te sam ucio na njihovim greskama to jest sta je dobro,a sta nije dobro odradjeno.
2)Imam iza sebe spreman HC koji bi mi pomagao na akcijama te smatram da ne bi bilo nikakvih problema te bi mi govorili sta je dobro,a sta nije dobro odradjeno.
3)Hteo bih napraviti organizaciju koja bi pobedjivala na akcijama te bila upamcena jednog dana dok budem Lider.
3.Vas savet za poboljsanje RolePlaya u organizaciji?
Sastanke bih odrzavao 2 ili 3 puta nedeljno da popricam sa clanovima da mi kazu da li imaju neku zamreku i sta bi poboljsali u organizaciji.

Ljudi bi morali dobro poznavati pravila grada i geto pravila kako bi usli u organizaciju.

Toksicnost bi bila zabranjena unutar organizacije te bi kaznjivao one ljude koji budu toksicni.

Za ljude koji budu aktivni njima cu deliti Rank UP i delicu bonuse na kraju nedelje onim ljudima koji budu aktivni .

Zamenici i HC bi mi pomagali u vodjenju organizacije te bi mi davali savete za poboljsanje organizacije.

Bio bi odlican odnos izmedju Lidera i ostalih clanova,a ne ja kao Lider da se isticem od drugih.

Zahtevao bih da ljudi imaju najmanje 7 godina u gradu kako bi se pridruzili organizaciji.

Detaljno bih ispitivao svakog ko bi želeo ući u organizaciju jer bih time smanjio kršenje pravila i poboljšao rp u samom gengu ćime bi izbegao warnove na bandu i pokušao drzati bandu uspesno 2 mandata.

SRECNO SVIM KANDIDATIMA.STRAHINJA NAKARI
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom