Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
53986
Players nickname
PamelaDiamonds
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 9, 2024
Time of violation
10:37
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=oUkRRHNqITs

Martin Ali

Player
Player
Joined
May 25, 2023
Messages
23
nitko ne razgovara s mrtvim tijelom to ti se zove porodicni radio a ti koji si u blizini ga cujes to bi trebao znati
 

Odadada

Player
Player
Joined
Nov 26, 2023
Messages
49
zakasnio si nemaju nef vise dzabe. Pokusavaas warnove da nabijas
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
zakasnio si nemaju nef vise dzabe. Pokusavaas warnove da nabijas
Ma nece nam ni nabit warn kad to nije Ub ti nije ni u od Ub....................................a i odkad je Ub bio da razgovaras sa mrtvim telom??samo mi to obljasni
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
Sve tri osobe razgovaraju sa mrtvim telom iz iste su porodice

ID:45655
ID:46200
ID:40698

I Aj posalji Duzi pow de ti mi brojimo a ti kreces pucati odma na nas a najjace sto se ona vracala jedno 7puta da pokusao da nas ubije i krsi MASS NRL i nece da posalje pow gde nas je svaki put pucala bez brojanja.....najjaci Cu mi ti koji edituju video🤣🤣🤣a sad mi tu Nes pokusava
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
Sve tri osobe razgovaraju sa mrtvim telom iz iste su porodice

ID:45655
ID:462
ID:40698

Vidim li te Jos jednom ispred kuce tvoje roknucu te jer si retard glupi i vidim da ne znas pravila majmune jedan glupi,ti ces mene da kacis pa da li vidis da si glup ko kurac nije niko razgovarao sa tobom i da je to nije Ub konjino jedna govnarska jebem te u usta ta mala i govnasta govno jedno smrdljivo
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
A i ja sad gledam na svim tvojim videima se vidi kako padas jer nemas rukice..cuo sam da imas jevtine kod Kineza da kupis,uf izvini pa ti se ni sa njima neces snaci.....i na svim videima se vidi koliko si glup ko kurac jer radis MASS G.P6.15 i MASS NLR tako da si glup ko kurac i bazi se prilaza od fam kuce
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,753
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Na priloženom POV-u nije prekršeno ni jedno pravilo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom