Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal G.P 6.23 + G.P 1.7. | Mujo Simba

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1030
Players nickname
Orandz Draco
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Apr 9, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/KAgzIDq

Orandz Murda

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
66
Poštovana administracijo, dobio sam ban za prebacivanje itema preko gepeka koji nisu tradeable i plus prebacivanje stvari u vrednosti od preko 5 miliona, to se dogodilo pre više od godinu dana, tada nisam razmišljao o mogućim posledicama i nakon nekog vremena usledio je perma ban. Nikako nisam mogao da prihvatim realnost da sam perma banovan i počeo sam da banevadeam, nakon nekog vremena i ti nalozi na kojima sam igrao su dobili perma banove, moje zaobilaženje kazne nije bilo kako bih ja nesto dokazao ili pravio gluposti na vašem projektu već su jednostavno plod moje želje da igram na vasem projektu. Veoma se kajem zbog toga što sam uradio i voleo bih ponovo da zaigram na vašem projektu sa svojim prijateljima.. Rado cu prihvatiti sve kazne poput moneywipe-a ili čak da mi potpuno vratite nalog na 0 i potpuno sve da wipeujete da krenem ispočetka sve.

Hvala na citanju i srećni praznici.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,812
Da niste radili ban evading sad bih stavio zalbu na razmatranju ali zbog toga ce biti odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom