Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38436
Players nickname
Dragan Seselj
Suspect ID
11148
Date of violation
Jan 11, 2024
Time of violation
11:48
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=0qnplfpPKm4

marecare7

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
35
Oduzeli smo komunikaciju i on je pozvao njegove drugare(vrv preko diskorda).Ovo je Mg.
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Kao sto sam i rekao u poslednjoj zalbi, ispostovao sam svaki uslov medjutim desilo se to da me je moj covek iz fama video na blipu, on je prisao (kao sto se i vidi u povu) i pitao je sta se ovde desava, nakon sto su mu odbrojali 5 sekundi on je bacio tacku sastanka na mesto i napisao robaju naseg gde se pojavljuje jos jedan lik iz mog fama i pucaju na njih. Nikakav mg od strane mene nije bilo jer se jasno u snimku vidi da prilazi lik do mene i pita sta se desava jer i njemu nije bilo jasno. Pored toga ova 3 momka pricaju na diskordu svo vreme dok me robaju sto znaci 3 clana MG = warn na fam. Lep pozdrav :)
 

Deda_Dedic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2023
Messages
12
Kao sto sam i rekao u poslednjoj zalbi, ispostovao sam svaki uslov medjutim desilo se to da me je moj covek iz fama video na blipu, on je prisao (kao sto se i vidi u povu) i pitao je sta se ovde desava, nakon sto su mu odbrojali 5 sekundi on je bacio tacku sastanka na mesto i napisao robaju naseg gde se pojavljuje jos jedan lik iz mog fama i pucaju na njih. Nikakav mg od strane mene nije bilo jer se jasno u snimku vidi da prilazi lik do mene i pita sta se desava jer i njemu nije bilo jasno. Pored toga ova 3 momka pricaju na diskordu svo vreme dok me robaju sto znaci 3 clana MG = warn na fam. Lep pozdrav :)
Odugovlacio si kao ne cujes nas da bi dosli tvoji drugari decja prica da ih nisi zvao, ako ih nisi zvao posalji video kao dokaz pozz😃
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Odugovlacio vreme kao da nas ne cuje vrv nas nisi cuo jer su se tvoji drugari drali na discord😃
Ja ne znam kako ste vi odma zakljucili da je MG u pitanju ne kapiram a da kazem pored toga da sva troica pricate na diskordu, ja sam objasnio situaciju a na adminu je da odluci ali warn na fam ide zbog ovoga
 

marecare7

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
35
Kao sto sam i rekao u poslednjoj zalbi, ispostovao sam svaki uslov medjutim desilo se to da me je moj covek iz fama video na blipu, on je prisao (kao sto se i vidi u povu) i pitao je sta se ovde desava, nakon sto su mu odbrojali 5 sekundi on je bacio tacku sastanka na mesto i napisao robaju naseg gde se pojavljuje jos jedan lik iz mog fama i pucaju na njih. Nikakav mg od strane mene nije bilo jer se jasno u snimku vidi da prilazi lik do mene i pita sta se desava jer i njemu nije bilo jasno. Pored toga ova 3 momka pricaju na diskordu svo vreme dok me robaju sto znaci 3 clana MG = warn na fam. Lep pozdrav :)
Nemoguce je da je pola vase familije doslo na tacku u roku od 3 sekunde.Tako da si ti njima rekao jos odavno gde se nalazis i odugovlacio si dok nisu dosli.
 

Deda_Dedic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2023
Messages
12
Ja ne znam kako ste vi odma zakljucili da je MG u pitanju ne kapiram a da kazem pored toga da sva troica pricate na diskordu, ja sam objasnio situaciju a na adminu je da odluci ali warn na fam ide zbog ovoga
Sasvim slucajno ste pomislili da je vas drug u nekom belom autu i posli za tim autom
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Sasvim slucajno ste pomislili da je vas drug u nekom belom autu i posli za tim autom
Prvo to se zove fam blip i vidi se na mapi a druga stvar je to da su te pucala koliko sam ja upucen samo 2 coveka nije cela familija a treca stvar je da vas 3. pricate na diskordu sto je MG 3+ clana warn na fam
 

marecare7

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
35
Odugovlacio je covek i rekao je da se ne cuje moj drug(7853) a na snimku se jasno vidi i cuje da se on prica in game.Odugovlacio je dok ne dolju njegovi ljudi :D
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Odugovlacio je covek i rekao je da se ne cuje moj drug(7853) a na snimku se jasno vidi i cuje da se on prica in game.Odugovlacio je dok ne dolju njegovi ljudi :D
A iz proverenih informacija znam da za robanje na autoputu trebaju 2 auta i 4 coveka a vi ste momci samo 3
tako da je to jos jedno prekrseno pravilo u nizu
 

marecare7

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
35
Prvo to se zove fam blip i vidi se na mapi a druga stvar je to da su te pucala koliko sam ja upucen samo 2 coveka nije cela familija a treca stvar je da vas 3. pricate na diskordu sto je MG 3+ clana warn na fam
Kakav sine mg nismo mesali ni u jednom trenutku ic i oc chat
 

marecare7

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
35
A iz proverenih informacija znam da za robanje na autoputu trebaju 2 auta i 4 coveka a vi ste momci samo 3
tako da je to jos jedno prekrseno pravilo u nizu
Mogu i tri coveka.Jedan ga robuje a druga dva drze pistolje ili puske na glavu :D
 

Raymond Malchiny

Leader
Leader
Joined
Mar 15, 2023
Messages
658
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 38436 dobit će kaznu za G.P 6.16 + MG ( Tijekom pljačke osoba, blindiranih automobila, kamiona (bilo koje vrste prijevoza) moraju biti najmanje 2 automobila i 4 osobe da bi ih zaustavili i opljačkali.)

ID 7853 dobit će kaznu za G.P 6.16 + MG ( Tijekom pljačke osoba, blindiranih automobila, kamiona (bilo koje vrste prijevoza) moraju biti najmanje 2 automobila i 4 osobe da bi ih zaustavili i opljačkali.)

ID 53396 dobit će kaznu za G.P 6.16 + MG ( Tijekom pljačke osoba, blindiranih automobila, kamiona (bilo koje vrste prijevoza) moraju biti najmanje 2 automobila i 4 osobe da bi ih zaustavili i opljačkali.)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom