Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46359
Players nickname
Bake North
Suspect ID
36361
Date of violation
Jan 11, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/PBu0EK3Dpok?si=HL0rNUagHENGfY9r

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
Pozdrav. Ovaj igrac je delio acc sa svojim drugom. Ukratko. Njegov drug je dobio mclaren p1 iz kutije, a to je bio njegov omiljeni auto te je zamolio druga da mu da njegom acc kako bi ga on probao, te mu je dao acc. Nakon toga igracu su se dogovorili da njegov drug ne ulazi u igru neko vrijeme kako administracija nebi to skontala. MOLIM ADMINISTRACIJU DA DETALJNO POGLEDA LOGOVE!!!! Ime njegovog druga jeste Misa Krcag, a id sam zaboravio. Cak je id 36361 skinuii i hitbox, te bih mu trazio pc chechk. To se desilo nekad u 2023 godini, zaboravio sam tacno, jer nam je igrač priznao da je usao na acc od druga

-Bake North-
 
Last edited:

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
Pozdrav. Ovaj igrac je delio acc sa svojim drugom. Ukratko. Njegov drug je dobio mclaren p1 iz kutije, a to je bio njegov omiljeni auto te je zamolio druga da mu da njegom acc kako bi ga on probao, te mu je dao acc. Nakon toga igracu su se dogovorili da njegov drug ne ulazi u igru neko vrijeme kako administracija nebi to skontala. MOLIM ADMINISTRACIJU DA DETALJNO POGLEDA LOGOVE!!!! Ime njegovog druga jeste Misa Krcag, a id sam zaboravio. Cak je id 36361 skinuii i hitbox, te bih mu trazio pc chechk

-Bake North-
Molim administraciju da detaljno pogleda logove i offtopic da se kazni!
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Senior Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
3,022
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam da odbijem ovu zalbu.

ID 36361 nije prekrsio generalno pravilo 1.1.
Za cheat nije dostavljen ni jedan dokaz.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom