Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

FrancisDeLaSanta

Player
Player
Joined
Aug 15, 2023
Messages
46
Informacije

1. Vaše ime IRL:Frane

2. Vaše godine:16


3. Vremenska zona:GMT+1


4. Prosjek online po danu:5-6h / 7-9h vikendom


5. Vaš Discord:francisdrake1


6. Vaše ingame ime:Francis Cash


7. Vaš ID:26455



1.Lider za EMS,Direktor Glavne Bolnice

(2) Zašto želite biti voditelj ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

(2.1) Pridružio sam se EMS-u kada sam imao 7 godina i tada sam u potpunosti uložio sve svoje napore u EMS kao vrijedan zaposlenik. U tom sam razdoblju stekao dosta iskustva.


2.2) Znam da imam samopouzdanja i duha da budem vođa EMS-a i da vodim zajednicu prema dobrom životnom stilu i kondiciji. Mogu vrlo dobro upravljati ljudima i imam izvrsne komunikacijske vještine.

2.3) Imam dugo iskustvo s EMS-om. Bio sam prvi put u organizaciji kao LAB asistent 2023. Kasnije sam imenovan za farmaceuta pa Helikopterski tim, zatim sam otišao, nakon čega sam se okušao kao LEO. Osjećam da je EMS pravo mjesto, a prošli put sam bio kod lidera Cengela Sefovic

2.4) Mogu biti vođa jer imam puno iskustva u RP-u. Bio sam u mnogim organizacijama, ali vjerujem da je EMS prava stvar za mene. Dugo sam bio tamo i stekao veliko iskustvo kao radnik, te vjerujem da mogu dobro voditi
EMS i pomoći građanima da poboljšaju svoj životni stil i dobrobit.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RolePlay-a u organizaciji.

3.1 Održat ću sveobuhvatne treninge s fokusom na scenarije iz stvarnog života. Ove sesije će simulirati situacije u stvarnom svijetu s kojima bi se zaposlenici mogli susresti, naglašavajući lanac zapovijedanja u procesima donošenja odluka.

3.2 Redovito ćemo davati bonuse i nagrade kao što su "Zaposlenik tjedna" i cijenjena titula "Heroj Medica" medicinarima koji pokažu iznimnu predanost organizaciji i vještinu u svojim dužnostima.

3.3 Pokušat ću implementirati sustav lota u kojem se predvorje isplaćuje velikom broju medicinara, u kojem im je dopušteno normalno raditi u određeno vrijeme, ali u hitnim situacijama lijekovi mogu dežurati u predvorju. Ovaj sustav pomoći će redovitoj smjeni ljudi za učinkovit rad i rad na osobnom razvoju.

3.4 Vjerujem da naš odjel interne revizije treba pravilno rješavati pitanja zaposlenika poput uznemiravanja i nepoštovanja prema zaposlenicima.

3.5) Bez favoriziranja bilo kojeg zaposlenika. Nitko iz HC tima neće biti pristran prema bilo kojem Medicu, a mi ćemo angažirati samo iskusne.

3.6) Datumi zapošljavanja i vrijeme intervjua bit će objavljeni prije nego započne akcija zapošljavanja čime se izbjegava da ljudi traže zapošljavanje u predvorjima na ulazu.

3.7)
Sada o HC-u---------------------
3.6.1. Osigurat ću da njihova volja nema otrovne HC.

3.6.2. Osigurat ću da svi HC budu certificirani zamenika ili lidera.

3.6.3. HC će biti iz najvećeg iskustva i dobro vođen pravilima.

3.7) Poboljšat ću Labtech Medical potrepštine zapošljavanjem više laboratorijskih zaposlenika kako bi medicinske potrepštine bile brže i njihov transport brži.







Rankovi
1.Svježije
2. Kemičar
3. Medicinski stipendist (student na obuci)
4.Biokemičar
5. Medicinar pripravnik
6. Hitni odgovor
7. Junior EMT
8. Medicinski liječnik
9. Farmaceutski stručnjak
10.EMT
11. Liječnik
12. Viši farmaceut
13. Mlađi bolničar
14. Mlađi kirurg (med.)
15. Aero Spasitelj
16. Bolničar
17. Kirurški stručnjak
18. Farmaceutski znanstvenik
19. Kapeta medicine
20. Traumatolog
21. Specijalist neurologije
22. Profesor medicine
23. Viši profesor medicine

---------------------HC--------------------------- ---
24. Šef PR & HR
25. Dekan odjela
26. Voditelj odjela
27. Šef odjela
28. Načelnik Saniteta
29. Zamjenik načelnika
30. Načelnik Glavne bolnice
-------------------------------------------------- ---------------------------


Hvala Administraciji na citanju i zelim svim kandidatima srecu!

*Francis Cash*


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom