Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Konstaantno kršenje pravila I 42606

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46359
Players nickname
Bake_North
Suspect ID
42606
Date of violation
Jan 13, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
poštovanje. Ovaj igrač pored svih fourm žalbi koje ću postaviti ovdje, igrac je imao i ingame kazne. Neke od njih su VRIJEĐANJE ADMINISTRACIJE, cak mu je oprošten i jedan perma ban za g.p 1.1, 1.4. Kacili su ga i za g.p 1.3 međutim dokazi su stariji od 24h. Stalno je bio banovan za g.p 3.2. a evo i žalbe na njega:
Approved - NLR : ID 27478 - u ovoj zalbi je okacio lika, gdje je on sam dobio kaznu za g.p 3.1
Rejected - G.P 6.15 | 42606 povlacim - zalba u kojoj je prekršeno pravilo ali je povucena
Rejected - G.P 6.15 I 48594 I G.P 3.1 42606 - zalba koja je povucena
Rejected - G.P 3.2 I 42606 - zalba koja je povucena

mislim da je red da ovaj igrac malo odmori jer kvari rp. Kao sto kazem oprosten mu je i perma ban, bio je banan za vrijeđanje administracije, 2 puta za nacionalizam i mnogo puta za g.p 3.2. i plus ingame kazne. molim da se igrac kazni!!!
 

Bane Simic

Player
Player
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
poštovanje. Ovaj igrač pored svih fourm žalbi koje ću postaviti ovdje, igrac je imao i ingame kazne. Neke od njih su VRIJEĐANJE ADMINISTRACIJE, cak mu je oprošten i jedan perma ban za g.p 1.1, 1.4. Kacili su ga i za g.p 1.3 međutim dokazi su stariji od 24h. Stalno je bio banovan za g.p 3.2. a evo i žalbe na njega:
Approved - NLR : ID 27478 - u ovoj zalbi je okacio lika, gdje je on sam dobio kaznu za g.p 3.1
Rejected - G.P 6.15 | 42606 povlacim - zalba u kojoj je prekršeno pravilo ali je povucena
Rejected - G.P 6.15 I 48594 I G.P 3.1 42606 - zalba koja je povucena
Rejected - G.P 3.2 I 42606 - zalba koja je povucena

mislim da je red da ovaj igrac malo odmori jer kvari rp. Kao sto kazem oprosten mu je i perma ban, bio je banan za vrijeđanje administracije, 2 puta za nacionalizam i mnogo puta za g.p 3.2. i plus ingame kazne. molim da se igrac kazni!!!
Voleo bih da administracija pogleda njegove forum logove i vidi koliko on ima approved zalbi (ima skoro pune 4 strane)
 

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
NEDOVOLJNO DOKAZA.
SVE ZALBE SU STARE
Kakvi dokazi o cemu pričaš ti?
Vidi se da nisi nikad kacio lika ja forum. Za konstantno kršenje pravila ne treba nikakav dokaz niti ista, samo linkovo žalbi i to je to, sta pričaš. Vidi se da na forumu nikad nisi bio
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom