Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9165
Players nickname
Allen Luciano
Suspect ID
33483
Date of violation
Jan 13, 2024
Time of violation
3:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ijv1y21UOpw

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
+ nakon što su me uhapsili prije 2 dana promijenio sam ime ne jednom nego dva puta te ocistio dosije. Došao je ispred bolnice i pitao tko me zaposlio kao da ja ne mogu da se zaposlim ?
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Pa jel se vidi koji je ID na snimku, jel se vidi da nije imao masku a dao mi je pasos te samim time znam tko je osoba ic putem, ne vidi se da je otišao umjesto do doca na branu da me vodi? To je to šta sam snimio šta kemijaš kad se sve vidi??? Kakvo je ovo podržavanje Senior Admina RS servera na twink nalogu da krši pravila pa da se istog štiti?
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
159
Pa jel se vidi koji je ID na snimku, jel se vidi da nije imao masku a dao mi je pasos te samim time znam tko je osoba ic putem, ne vidi se da je otišao umjesto do doca na branu da me vodi? To je to šta sam snimio šta kemijaš kad se sve vidi??? Kakvo je ovo podržavanje Senior Admina RS servera na twink nalogu da krši pravila pa da se istog štiti?
Promeni na G.P 6.4|33483 jer je korumpiran bez bio
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Michael Goat sve se vidi u pov da me vodi na branu a ne u DOCU s tim da je i dao pasoš i očigledno su htjeli da me robaju znači ovo je jedini snimak koji imam šta ti treba odd početka gdje se ne vidi ništa koja je to logika?
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,719
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 33483 dobiće kaznu za FailRP
(Na POV-u se nigde ne vidi da je igrač korumpirani državni službenik, ni u jednom trenutku niste bili robani niti vam je rečeno da skočite sa brane, što ste na vašu ruku učinili)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom