Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11434
Players nickname
Elvis
Administrators nickname
Aldin Verstapen
Date
Dec 24, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/LIO69Dv

Elvis_03

Imagine all the people living life in peace
Player
Joined
Feb 28, 2022
Messages
144
Pozdrav postovana administracijo pisem ovaj unban appeal u nadi da cu dobiti unban,naime moj drug i ja smo odlucili da zaigramo na grandovom serveru
to se desilo u decembru 2021,igrali smo cele godine bez problema par puta je dolazio kod mene kuci
da igra na svom nalogu zivi svega par kuca od mene,ne znam kako je doslo do deljena naloga kad sam ja na svoj Grand nalog ulazio preko druge email adrese nisam koristio njegove podatke koliko mogu da se setim Verujem da se u tom periodu desilo krsenje pravila G.P1.1.Tada nismo znali za to pravilo servera,njegovo ime u igri je bilo Goran Kujic a njegov ID:11429,
nakon nekog vremena on je prestao da igra na grandu a ja sam aktivno nastavio da igram na svom nalogu ID:11434.Nismo znali pravila servera niti uopsteno pravila u tom periodu.Bilo mi je cudno kad sam dobio ban za twink jer sam znao da nemam ni jedan drugi nalog sem ovog i da nikad nisam ni pravio twink nalog.Tacan datum kreiranja mog naloga nazalost ne znam(mislim da je bio decembar),znam ime i mejl adresu svog social club naloga koje sam sve ovo vreme koristio kako bih igrao na serveru. Ulozio sam jako puno vremena i truda u svoj nalog i stvarno mi je zao zato sto sam preksio ovo pravilo_Ovo je moj jedini account koji ja posedujem,stvarno se izvinjavam sto je doslo do zabune i ako sam izazvao bilo kakav problem.Prihvatam i money wipe.
Zamolio bih Vas za unban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom