Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Licna biografija I Dejan Gotovinaa I 36665

Rejected
Status
Not open for further replies.

Dejan Gotovina

Player
Player
Joined
Jan 16, 2023
Messages
25
Ime: Dejan
Godiste: 24
Majka: Dusanka
Otac: Sake
Nacionalnost: Balkanac
Tezina: 90kg
Visina: 195cm
Boja ociju: braon
Boja kose: tamno braon

Prednost: Inteligencija, strpljenje
Slabost: slab imunitet

prica:

Rođen u srcu Londona, moje ime je Dejan Gotovina, a moj život je počeo kao beskrajna spirala između kriminala i vojničkog puta. Moj otac, Sake Sakic, bio je poznati kriminalac, čiji su tragovi ostavili neizbrisiv pečat na mom detinjstvu. Tragedija je pogodila našu porodicu kada su neprijatelji mog oca izveli nemilosrdan "drive-by", odnoseći život moje majke.

Ostao sam siroče, bez podrške i vođstva oca, što me gurnulo u mračni svet kriminala. S vremenom sam se pridružio vojsci, tražeći identitet i disciplinu koja mi je nedostajala. Vojnički trening transformisao me je, dajući mi snagu i odanost. Danas sam Dejan Gotovina, čovek koji nosi teret svoje prošlosti, ali istovremeno posvećen pronalaženju puta prema ispravnosti i iskupljenju.

Moja životna priča odražava borbu između tame i svetlosti, između kriminala i vojničke discipline. Sada, odlučan sam da preokrenem svoj put, tražeći pravdu dok nosim teret svoje prošlosti.

Ishod:

Dejan moze voziti svaki off-road auto do 60km/h (zbog iskustva)
Dejan moze vezati, vuci, pretrazivati, podizati stvari sa poda i pruziti prvu pomoc sa revolverom/tejzerom u ruci.
Dejan moze ici 2v1(zbog iskustva u pucanju, stecenog u vojsci)
Dejan moze pretrazivati osobu sa bilo koje strane
Dejan moze da koristi ilegalno (XXX) oruzje
Dejan moze da koristi tesko naoruzanje poput Heavy snipera, shotgun i LMG (zbog iskustva u vojsci)
Dejan ima 24/7 kamericu koja se nalazi u njegovim naocarama za sunce.
Dejan moze pricati na radio s revolverom u ruci.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom