Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3306
Players nickname
Mihailo Dior
Suspect ID
21837
Date of violation
Jan 17, 2024
Time of violation
22:18
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=hPceSXMddjI

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
512
Peva pesmu zato sto zna da se moja majka zove Ruzica kad sam mu rekao da se ponasa on je krenuo da peva, ako mislite da lazem senior koji bude pregledao zalbu evo mu moj discord:mikiergegsdhui , da mu dostavim sve informacije i dokaze da ne bude da lazem jer to duze vreme rade nije im prvi put.
 

Lale Zmaj

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
173
Peva pesmu zato sto zna da se moja majka zove Ruzica kad sam mu rekao da se ponasa on je krenuo da peva, ako mislite da lazem senior koji bude pregledao zalbu evo mu moj discord:mikiergegsdhui , da mu dostavim sve informacije i dokaze da ne bude da lazem jer to duze vreme rade nije im prvi put.
U nastavku se cuje kako sam rekao kakav doxing samo pevam pesmu, pesmu sam pevao kao pokusaj earrape-a kako bi prestali da pricaju. Nisam nikakav kontakt imao sa igracem ni ic ni ooc i nisam upoznat sa imenom njegove majke ili bilo cega. Izvinjavam se ako se neko uvredio.
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
512
U nastavku se cuje kako sam rekao kakav doxing samo pevam pesmu, pesmu sam pevao kao pokusaj earrape-a kako bi prestali da pricaju. Nisam nikakav kontakt imao sa igracem ni ic ni ooc i nisam upoznat sa imenom njegove majke ili bilo cega. Izvinjavam se ako se neko uvredio.
Laz je nije prvi put da sam reportao ovo a oni su istom fam pod nazivom "akatsuki" i on svi znamo na sta si mislio tako da ga kaznite i za laganje administracije
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,112
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam odbiti ovu žalbu.
  • Nedovoljno dokaza za Doxing.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom