Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45340
Players nickname
Daki_Gutic
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Dec 31, 2023
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

daki_gutic

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
13
Ovo je ko zna koj put da se obracam u vezi un bana nece se povoniti obecavam nisam mogo da promenim password otac mi je u nemacku da sma mogo da promenim promenio bi ako mi date jos 1 sansu promenicu obecavam i ovo za 1.8 i to nisam ja nego taj koj mi je uso na acc ako mi date jos 1 sansu bicu zahvalan.

Main:47760

Hvala na odvojenom vremenu: Daki Gutic
 

daki_gutic

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
13
Ovo je ko zna koj put da se obracam u vezi un bana nece se povoniti obecavam nisam mogo da promenim password otac mi je u nemacku da sma mogo da promenim promenio bi ako mi date jos 1 sansu promenicu obecavam i ovo za 1.8 i to nisam ja nego taj koj mi je uso na acc ako mi date jos 1 sansu bicu zahvalan.

Main:45340

Hvala na odvojenom vremenu: Daki

Unban Appeal G.P 1.1+1.8 Mujo Simba​

 

daki_gutic

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
13
Ovo je ko zna koj put da se obracam u vezi un bana nece se povoniti obecavam nisam mogo da promenim password otac mi je u nemacku da sma mogo da promenim promenio bi ako mi date jos 1 sansu promenicu obecavam i ovo za 1.8 i to nisam ja nego taj koj mi je uso na acc ako mi date jos 1 sansu bicu zahvalan.

Main:47760

Hvala na odvojenom vremenu: Daki Gutic

Main:45340 SLUCAJNO sam napiso id od druga

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom