Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
35834
Players nickname
Deda Detlic
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 17, 2024
Time of violation
22.00
Proofs
https://imgur.com/a/sfXDSHc

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
160
Poštovani,
Žalim se na objavu LifeInvader-a na Grand i na LifeInvader Discordu obzirom da je objavljena slika sa mojim ID brojem.
Ako se pogleda prethodna objava, koja se ticala talačke situacije i borbe protiv kriminala, svi ID brojevi su zacrnjeni kako ne bi došlo do kršenja serverskih pravila.

Molim da se organizacija adekvatno kazni.
 

Simun

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
74
Poštovani,
Žalim se na objavu LifeInvader-a na Grand i na LifeInvader Discordu obzirom da je objavljena slika sa mojim ID brojem.
Ako se pogleda prethodna objava, koja se ticala talačke situacije i borbe protiv kriminala, svi ID brojevi su zacrnjeni kako ne bi došlo do kršenja serverskih pravila.

Molim da se organizacija adekvatno kazni.
Jel boli Deda? Što ne možeš da napraviš ništa. Sam si slao slike i samoga Maršala gdje se vidi ID. Plus ne znam kolko znaš pravila ali ako netko vidi tvoj ID to je MG. Nepotrebna žalba.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
160
Jel boli Deda? Što ne možeš da napraviš ništa. Sam si slao slike i samoga Maršala gdje se vidi ID. Plus ne znam kolko znaš pravila ali ako netko vidi tvoj ID to je MG. Nepotrebna žalba.
Marsal je sam tražio taj članak. Ovde je tema javnog linčovanja mene kao bivšeg lidera. Ako ste već prethodni text objavili bez ID-eva, ne bih ništa rekao da ste i ovaj tako objavili, ali pošto niste već podstičete kršenje serverskih pravila tj MG, onda je žalba više nego potrebna, a o pravilima... mi nemojte govoriti, hvala :)
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
160
Ovaj Thread je postavljen pre tačno jedan sat i 48 minuta, i do sada ima preko sto pregleda... To govori u prilog tome, koliko je moj nalog bitan...
 

Miladin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
73
Ti si napravio gresku spominje ID u IC stvar novinai su IC i za njih nepostoji ID.Tako da nemoj krivit LI
 

Ale Gatsby

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
170
Poštovani,
Žalim se na objavu LifeInvader-a na Grand i na LifeInvader Discordu obzirom da je objavljena slika sa mojim ID brojem.
Ako se pogleda prethodna objava, koja se ticala talačke situacije i borbe protiv kriminala, svi ID brojevi su zacrnjeni kako ne bi došlo do kršenja serverskih pravila.

Molim da se organizacija adekvatno kazni.
jadno mesati discord sa ic informacijama
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,414
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
Zalba je povucena i sa time odbijam zalbu.

Za u buducnosti da se zna, ovo ne krsi pravilo FailRP. Ako mislite da ce vas neko prepoznati kroz ID (ingame) zato sto je procitao taj clanak onda se tu krsi server pravilo i jedino tad moze taj igrac koji krsi to pravilo da dobije kaznu! Nikad do sad nije bilo problem da se bilo ciji ID pokaziva u novine ili u LifeInvader-vjesti kanal na nasem diskordu!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom