Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2473
Players nickname
Milojko Hesoyam
Suspect ID
93
Date of violation
Jan 18, 2024
Time of violation
21:17
Proofs
https://streamable.com/p87oiu

Emil007

Player
Player
Joined
Jan 20, 2024
Messages
1
Kao prvo purge je nemam potrebe da snimam, kao drugo obriši redux jer ti je redux sranje ni ne prikazuje ti da si hitan bio jednom, ne pucam dva igraća bilo nas je više bog zna tko te pogodio, možda se kod tebe nije vidilo da imam pancir razmisli malo jel te redux jebe ili sam sebe jebeš , iduci put kad kacis nesto na forum izađi iz kuće i trći ti kruga oko kuće budalo, ne razumijem da neko može biti toliko jadan da tokom purge kaći igraće i nada se da će taj igrać najebat et zato što te ubio u igri na purge event, žalost
 

DukishaSavic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2023
Messages
118
Kao prvo purge je nemam potrebe da snimam, kao drugo obriši redux jer ti je redux sranje ni ne prikazuje ti da si hitan bio jednom, ne pucam dva igraća bilo nas je više bog zna tko te pogodio, možda se kod tebe nije vidilo da imam pancir razmisli malo jel te redux jebe ili sam sebe jebeš , iduci put kad kacis nesto na forum izađi iz kuće i trći ti kruga oko kuće budalo, ne razumijem da neko može biti toliko jadan da tokom purge kaći igraće i nada se da će taj igrać najebat et zato što te ubio u igri na purge event, žalost
Kao prvo i jedino citujes jer si jadni mali kid raspali koji nema ruke.
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
819
pancir postoji u igrici droga sokovi od 10% 20% 25% napad odbrana tkd ono nz zas ovo reportas ali svakako admini mogy proveriti sve da li je imo pancir itd
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom