Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6901
Players nickname
radislav baic
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 20, 2024
Time of violation
13:30
Proofs
https://youtu.be/_LLxvYzPlH8

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
Poštovana administracijo, molim DISBAND LSPD! kakkav je ovo RP
Izgubio povjernje lidera nakon pola sata sta sam se zaposlio i nisam lidera ni vidio !

Ušao sam u server nakon 2 tjedna i zaposlio se u LSPD, te nakon 1 h sta sam u LSPD stave me na BL kao izgzbljeno povjerenje lidera,
Ukoliko treba imam i pov od kada sam usao u ORG sve do otkaza tako da se vidi da nisam nista napravio niti nista zgrijesio niti imao kontakt sa liderom.
Molim PRAVDU !

Bukvalno nisam nista krivo napravio niti znam ko je lider, dosao sam da igram igru a oni mene BL iz org bez razloga bez IC otkaza bez iceg

MG LSPD !

Ovakav lider ne treba da vodi org!

svaki igrac ima pravo da se zaposli u organizaciji
nisam vise Ante djukela promjenio sam ime te tek sto sam usao on me blacklista BEZ razloga


Molim pravdu za ovo i najstrožu kaznu za LSPD

Ovo više nije RP niti je podnosljivo
 
Last edited:

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
Pa zapitaj se malo bolje, kako se ponasas od kad si krenuo igrat.
kako se ponasam? jel oces pov od sat vremena da vidis kako normalno igram i onda kako me bez razloga izbace iz org?
daj molim te
nemre covjek igrat igricu radi debila
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
201
Poštovana administracijo, molim DISBAND LSPD! kakkav je ovo RP
Izgubio povjernje lidera nakon pola sata sta sam se zaposlio i nisam lidera ni vidio !

Ušao sam u server nakon 2 tjedna i zaposlio se u LSPD, te nakon 1 h sta sam u LSPD stave me na BL kao izgzbljeno povjerenje lidera,
Ukoliko treba imam i pov od kada sam usao u ORG sve do otkaza tako da se vidi da nisam nista napravio niti nista zgrijesio niti imao kontakt sa liderom.
Molim PRAVDU !

Bukvalno nisam nista krivo napravio niti znam ko je lider, dosao sam da igram igru a oni mene BL iz org bez razloga bez IC otkaza bez iceg

MG LSPD !

Ovakav lider ne treba da vodi org!

svaki igrac ima pravo da se zaposli u organizaciji
nisam vise Ante djukela promjenio sam ime te tek sto sam usao on me blacklista BEZ razloga


Molim pravdu za ovo i najstrožu kaznu za LSPD

Ovo više nije RP niti je podnosljivo
Ja sam te Black Lista i to sa razlogom pozdrav i nemoj da places vise
 

Kobra

Player
Player
Joined
Nov 18, 2022
Messages
81
kako se ponasam? jel oces pov od sat vremena da vidis kako normalno igram i onda kako me bez razloga izbace iz org?
daj molim te
nemre covjek igrat igricu radi debila
to i ja kazem radi debila pogotovo ti ti si jedan od njih eto takvi kvare rp i ceo GRAND RP
 

Gerrito Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
1,220
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Dobili ste kick od clana organizacije(niste od lidera) tako da ne vidim poentu "Zalba na korupciju lidera".​
  • Bice skrenuta paznja u organizaciji a vi vas problem probajte resiti kroz IC sa liderom policije.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom