Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37303
Players nickname
Milan Cash
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 12, 2023
Time
00:00
Proofs
//

Milan Cash

Player
Player
Joined
Apr 20, 2023
Messages
82
Pre svega,moje postovanje Mujo ili Abrahame ko kod da pregleda ovu zalbu,prosle godine dobio sam ban jer sam imao "Twink". Uglavnom ja imam brata koji je ID 39676 i njemu sam sa svog naloga dao kao poklon neku stvar jer je to previse zeleo,ta stavka nije bila u vecem iznosu od 5 miliona,a kao sto vec rekoh Twink sam imao pre,i posle toga sam dobio UnBan i sad sam opet Banovan jer je Kristina Verstappen koja me je bila banovala za G.P 1.4 + G.P 1.8 P.Perma Main 60 dana,opet kazem : Moja krivica je sto sam pre imao twink ali opet ne moze me ona banovati za Twink koji sam imao nekada i taj Twink je banovan i ne vazi se,ako uzmemo u obzir da taj Twink je banovan i vise kao i da ne postoji a ja imam svoj Main ID 37303 a moj Brat je ID 39676,ja mislim da sam zasluzio UnBan jer usustini nisam prekrsio nesto bas strasno da dobijem bas Perma Ban,ali okej. Na vama Mujo i Abrahame je sada da izaberete hocu li ostati do kraja zivota da ne igram Grand RP ili cu ponovo zaigrati sa drustvom sa obecanjem da se vise nista od toga nece ponovit !!

Ugodan dan vam zelim !! Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje zalbe 💕💕
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom