Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43072
Players nickname
Brando_Gagic
Suspect ID
36643
Date of violation
Jan 20, 2024
Time of violation
17:23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Iq5XEPtBKRM

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
320
Lider se pravi lud a zna sta se desilo. Vidim da se ovaj igrac prijavljuje i za vredjanje porodice i krsenje ostalih pravila. Molim da se stavi na razmatranje za Blekl listu . Isto tako doticni ne moze da me ubije na informalu i iskaljava bes i svoje komplekse gde god stigne.Svaki off topic da se kazni!
 

pero stup2

Player
Player
Joined
Nov 25, 2023
Messages
28
Lider se pravi lud a zna sta se desilo. Vidim da se ovaj igrac prijavljuje i za vredjanje porodice i krsenje ostalih pravila. Molim da se stavi na razmatranje za Blekl listu . Isto tako doticni ne moze da me ubije na informalu i iskaljava bes i svoje komplekse gde god stigne.Svaki off topic da se kazni!
kakvo vredanje kakvo krsenje pravila sta pricas ti?
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
320
Zna administracija a posle cu da sastavim tebe za blek listu ako ne uvaze ovde sta sam napisao posto si odvratan igrac. Takvi ne trebaju na ovom projektu. Uzivaj u zadnjim danima igrajuci tik tak.
 

pero stup2

Player
Player
Joined
Nov 25, 2023
Messages
28
Zna administracija a posle cu da sastavim tebe za blek listu ako ne uvaze ovde sta sam napisao posto si odvratan igrac. Takvi ne trebaju na ovom projektu. Uzivaj u zadnjim danima igrajuci tik tak.
reko sam da pravilo team kiling nepostoji na nasem serveru i ti ces me za to stavit za blaklistu sta pricas ti to nije nikakvo vredanje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom