Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
31866
Players nickname
Luka Blackk
Suspect ID
48385
Date of violation
Jan 25, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/mJfMH2J

Smoki

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
138
Kao prvo bilo i logicno da sma vas pokro pa da ste me odma kacili ali vi ne nego pukusavate mi smijestiti perma jelbo sam s ja posvadjao sa vama i prijetili ste mi da ce te mi smiejestiti i koliko ja znam da kad neko uradi 6.22 da se odma to kaci a ne nakon 3 mijeseca tako oda zamoolioo bi da se ispravno odlluuci.
 

Smoki

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
138
i da sam vas kraoo nebi uzimo stvari svakih 5 h nego svaki 1 min i to sam uuzzimo kad ste me zvali da vam dodjem u geto pomoc i reklli da s iu zmem iz x7 sta mi je potrebn i aj sam uuzimo kao sto vidite ne svaki 1min nego svaki stat skoro jjel smoo vvisili 24h skroz u gheto
 
Last edited:

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,793
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Ceka se odgovor od lidera te familje
Ima rok 8 sati da odgovori​
 

Smoki

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
138
ovoo nei trebalo bit vallidno jel nije pokradeno i staro j 33 miejseca a da je pookraden on bi to oodma okacio malo ligicnio
 

Smoki

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
138

potvrdjujem

ja neznam ali ja nisam vas pokrao jelo da sam vas pokrao oonda bi to tada kacili nego vi hocetemi smijestiti perma ban jelbo david bumbar je napravio nove acc i ako je perma banovan na twink i main i ja sam ga kacio ali pstoo iv ste snim prijatelji pa mi se hocete osvetit
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,793
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 48385 dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.22
Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom