Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38170
Players nickname
Mano Simba
Suspect ID
4162
Date of violation
Jan 25, 2024
Time of violation
22:41
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=WAdLXpQ8JMY

Emanuel loncaric

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
188
nije isjecen video
kako moze bit isjecen video je si ti ikada palio kamericu jer uopce znas sta je to
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
105
druze ako mi vas okacimo za nrl, sk, gp 6.15 pa jos warn na fam bice vam pravi happy ending. P.S hvala na panelima i na sotkama nemate ruke
 

Emanuel loncaric

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
188
koliko ja vidim kamerica je bila upaljena 2 puta sve se vidi a decko dok ste se vi kurcili gore ja sam sve kacio a visi nek odluce sta ce s vama
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
105
koliko ja vidim kamerica je bila upaljena 2 puta sve se vidi a decko dok ste se vi kurcili gore ja sam sve kacio a visi nek odluce sta ce s vama
evo sacu ja vas okaciti za sk i nrl, a tvoj pov nije validan jer ti je pod prvo racunar sranje i usput pov je uključen u sredini situacija a drugi pov je bezsmislen.
 

Emanuel loncaric

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
188
vi ce te nas kaciti a vase pol porodice doslo i puca po nama decko pa znas da mos izgubit neformalnu ne samo neformalnu nego jos pol toga vas 5 dođete pucate bez brojanja i onda mi tu solite pamet nauci pravila a pritom pripazi da ne ostanes bez tog sirotinskog fama
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
105
vi ce te nas kaciti a vase pol porodice doslo i puca po nama decko pa znas da mos izgubit neformalnu ne samo neformalnu nego jos pol toga vas 5 dođete pucate bez brojanja i onda mi tu solite pamet nauci pravila a pritom pripazi da ne ostanes bez tog sirotinskog fama
hahaha, pa najjace je sto mi nismo familija druze vi mislite da moramo biti familja da vas pobijemo nas 5 vas 15 pojelo za dorucak. Brate pricas gluposti idi u arenu pucaj se pa se cujemo
 

Raymond Malchiny

Player
Player
Joined
Mar 15, 2023
Messages
664
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo vas da dostavite POV od pocetka situacije. Imate rok 12h.
OFF TOPIC KOMENTARI CE BITI KAZNJENI
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom