Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Neformalna organizacija I Cobra

Status
Not open for further replies.

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
291
Ime Porodice: Cobra
Osnivač porodice: Vlade Royalll I 45327
Broj porodične kuće: 589
Forum nalog lidera familije: Vlade
Discord osnivača porodice: vlade0486

LOGO:
FAM OUTFIT:
~~~~~~Prica Porodice~~~~~~
Kada sam bio proteran iz Nemacke trazio sam novi grad,u kome mogu da napredujem.Par godina sam trazio novi grad i napokon sam ga nasao.Grad se zvao Los Santos. Kada sam dosao u grad hteo sam da krenem leglanim putem ali ipak sam cuo da se ileglanim putem vise zaraduje.Dugo sam razmisljao i na kraju sam izabrao legalan put.Zeleo sam da pomognem svim gradjanima koliko mogu.Duze vreme sam radi legalno, ali od jednom mi je trebao novac.Pa sam dao otkaz u policiji i odma sam krenuo u pljacku bankomata, kradju vozila, prodaja droge i ileglanih oruzija.Na kraju sam odlucio da otvorim familiju.Kad sam otvorio familiju prvo sam pozvao sve moje drugove nakon duzeg vremena sam skupio dosta ljudi.Kupovao sam nova vozila, novu kucu i sve sto je bilo potrebno cak sam i novac dobro zaradjivao.Svako ko je radio dobio je novac ko ne radi nije dobio i sve tako do dan danas.

~~~~~~~Cilj Porodice~~~~~~~~~

Cilj ove porodice je da pronadjemo sto vise talentovanih ljudi po pitanju pucanja i da svi zajedno stvorimo snagu koja ce da vlada gradom uz postovanje ostali gradjana.

~~~~~~~~Zanimanje porodice~~~~~~
Trenutno se bavimo preprodavanjem semenki i ostalih resursa.

~~~~~~~~Rankovi~~~~~~~~
(1).SUSPENDED-Covek koji je nov u familiji
(2).COBRA- Covek koji se nalazi vec par dana u porodici
(3)COBRA WORRIOR- Covek koji je pomogao u porodici i poslusan je
(4)HIGH SOLIDER- Covek koji je vrlo aktivan u porodici i ima mogucnost da pozove druge ljude u porodicu.
(5)ZAMENIK COMMANDERA- Covek koji je dobro i vredno radio.
(6)COMMANDER- Osoba koja ima vise mogucnosti kao da izbacuje ljude i da dize rangove.
(7)COBRA LIDER- Osoba koja je odmah ispod sefova kao neko ko ima moc skoro sve da uradi.
(8)ZAMENIK-Osoba koja je spremna da uradi sve sto mu se kaze
(9)ZAMENIK LIDERA-Zamenik Lider a
(10)LIDER-Vodja familije.

~~~~~~Pravila~~~~~~~
1.Ne biti bezobrazan ukoliko nije zezancija
2.Poznavanje osnovnih pravila grada
3.Poštivanje kodeksa oblačenja
4.Ukoliko nekome na glupi način ukradu auto zbog nemarljivosti osoba je dužna platiti kaznu za njega
5.Ukoliko zbog određene osobe fam dobije kaznu, osoba automatski ide na niži rank i smanjuju joj se sve mogućnosti koje je do tada imala
6.Svaki auto mora biti vraćen u garažu nakon korištenja
7.Ukoliko niste u mogućnosti to napraviti recite da radio da ga operu
8.Pranje vozila uključujući i helikopter se mora najaviti na pisanom radiju te se mora brojati 5 sekundi prije pranja
9.Svaki član je dužan napuniti vozilo gorivom i ne smije vraćati prazno vozilo u garažu
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,672
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND discordu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
291
Promena lidera
Staro ime lidera: Vlade Royalll 45327
Novo ime Lidera:Myroo Kalashnikov
Discord novog lidera:myrookalashnikov
Forum novog lidera:MYROO KALASHNIKOV
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom