Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rakun

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
54
1. Vaše ime IRL: Luka

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosek online po danu: 12h

5. Vaš Discord : brzinaxvjestina

6. Vaše ingame ime: Rakunex Jitsu

7. Vaš ID : 27823


Dodatne informacije

Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Lider za :Bloods


1. Hteo bih da postanem lider jer imam iskustva zato sto sam proveo dosta vremena kao lider familija i imam iskustva kako se vode bilo koje familije ili organizacije gde ima veci broj clanova.Dosta sam vremena proveo u ovom gradu i dosta sam naucio sto se tice celog projekta, i zelim sebi da pruzim sansu da napredujem na ovom projektu kako sebi tako i drugim saborcima.

2. Poznajem dobro pravila kako generalna tako i ghetto pravila i sve sto se tice jedne organizacije.

Smatram da sam dovoljno zrela osoba koja bi mogla voditi jednu organizaciju i pruziti svakom priliku koji dosta provodi vremena na projektu i koji nece krsiti ni jedno pravilo i trudice se da ih poboljsa i da mladi mogu nesto da nauce i da im se svidi jos vise ovaj projekat.

Imam vec organizovan turf tim koji bi dosta doprineo napretku organizacije. tako i momke koji bi radili grafite,ozbiljne ljude koji znaju da razgovaraju i dobro da upute svakog clana u sam rad organizacije.

3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

U Bloodsima svakom ce se pruziti sansa da bude u organizaciji koji prvo mora znati pravila i postovati projekat i ne raditi nista protiv skripte.

Podici RP na svakom polju i gde bi mnogi ljudi nasim primerom i ponasanjem zeleli da budu u organizaciji i gde bi svoje ponasanje promenili i dali primer drugima kako bi RP jos bolji bio.

Cesto bi organizovali sastanke jel velika organizacija mora da funkcionise na svakom polju.

Sto se tice rankova imam ljude koji su ozbiljni i shvataju ovu organizaciju i moju samu prijavu ozbiljno.

Svako bi morao da zasluzi svoj rank i da ga opravda svako krsenje pravila bi rezultiralo kikom iz organizacije.

Htio bih naglasiti takodje da sam bio lider sa 2 mandata u Ballasima te znam kako stvari funkcionisu.


Srecno svim ostalim kandidatima!


Rakunex Jitsu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom