Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50053
Players nickname
Hugo Alcapone
Suspect ID
11148
Date of violation
Jan 26, 2024
Time of violation
21:03
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=iQiDiU6G70w

mikialcapone

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
73
Ako Bog da, sve vas haxore da se pobana sa servera pa da vise nemate pristup da ne kvari te svojim kvarnim radnjama.. a komponente su dogadaj ako nemate Pov po pravilu idete 30 dana za P.D.1.7
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
301
Brat moj puca sa 5hp i okaci za cheat ahahahahahahahah idi igraj minecraft msm da ce ti to bolje ide
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Ako Bog da, sve vas haxore da se pobana sa servera pa da vise nemate pristup da ne kvari te svojim kvarnim radnjama.. a komponente su dogadaj ako nemate Pov po pravilu idete 30 dana za P.D.1.7
Jel ti žao što si npc mali i što ti je ID veći od broja telefona 🤔
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Juče ste došli na server još vi nemate iskustvo sa cheaterma da bi ste nekoga okačili za cheat
 

mikialcapone

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
73
Juče ste došli na server još vi nemate iskustvo sa cheaterma da bi ste nekoga okačili za cheat
Mi smo dosli jucer i imamo Pov, a mi sumnjamo da vi imate cheat i u cemu je problem? Objavite Pov koji Ce nas demantirati, ako nemate Pov onda idete 30 dana jer niste ispoštovali pravilo P.D. 1.7.
 

AkonFreeman

Player
Player
Joined
Aug 11, 2023
Messages
92
Hahahaha, ic dogadaj je i nije potreban pov, al nema sekiracije, sada se gledamo svaki dan ;)
 

mikialcapone

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
73
sta moj brat prica
Iz svih sfera znaci da jedno je sfera uticaja, a drugo je recimo iz sfere bizz wara, treće iz sfera informala i tako dalje i tako dalje.. nadam se da sam ti uspio rastumačiti..uostalom ako nisam.. zasto jednostavno ne dostavite pov da vidimo kako ste to ubijali nas i sve Ce biti jasno.. ako nemate Pov krsite pravilo i tjt.
 

XylarathM

Player
Player
Joined
Jan 25, 2024
Messages
35
Iz svih sfera znaci da jedno je sfera uticaja, a drugo je recimo iz sfere bizz wara, treće iz sfera informala i tako dalje i tako dalje.. nadam se da sam ti uspio rastumačiti..uostalom ako nisam.. zasto jednostavno ne dostavite pov da vidimo kako ste to ubijali nas i sve Ce biti jasno.. ako nemate Pov krsite pravilo i tjt.
ko se je tebi obracao? Na svim serverima komponente mogu da se POV requestaju samo ovdje kod vas ne...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom