Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21677
Players nickname
Andrej Kovac
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Jan 28, 2024
Time
22:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/587737/

Andrej Kovac

Leader
Leader
Joined
May 4, 2022
Messages
68
Poštovanje,

Imam neugodno iskustvo a vezano je za aplikaciju za LSPD, odlucio sam da se pozalim jer izgleda sam vi jedino mozete donijeti konacnu odluku i provjeriti šta se dešava.

Naime od mog bana prošlo je 30+dana, inace nisam igrac koji krši pravila, i poštuje uvijek vaše odluke, a to možete provjeriti u historiji mog id-a

Napravio sam aplikaciju za LSPD lidera i na dnu aplikacije napisao da me administrator Zaki Jameson poslao u demorgan 26.01 , i da sam ga odmah pozvao na tiket i došao je, bila je greška u pitanju i skinuo mi je sve kazne i izvinuo se, a to možete provjeriti sa doticnim adminom, kasnije ne znam šta je on radio i da li je prijavio da mi je skinuo kazne ili negdje napisao u to necu da ulazim to je njegov posao.

U prvoj aplikaciji mi je odbijeno i napisao kako imam ig kazne, javio sam se administratoru i pogledao je o cemu se radi, i isto tako razgovarao sa doticnim Zaki Jameson i seniorima i rekao mi napisi ponovo aplikaciju, napisao sam opet aplikaciju te mi je odmah odbijeno kao neispravan format, 2 minute nakon toga opet pišem aplikaciju gdje mi kroz 4 minute Allen Sikter odbija i ponovno piše kako imam ig kazne iako se to rješilo jer je Admin Zaki pogriješio

Zamolio bi Vas da pogledate o cemu se radi, da li je u pitanju neka korupcija ili samo greška, i da mi omogucite da budem pozvan na ispitivanje, jer kako navodim 30 dana nisam imao nikakvu kaznu Hvala na razumijevanju

Rejected - Lider za LSPD I Andrej Kovac
Rejected - Aplikacija za lidera I Andrej Kovac
Rejected - Aplikacija za lidera LSPD I Andrej Kovac
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom