Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Blood Street Gang | Johny Shayk

Rejected
Status
Not open for further replies.

Johny Shayk

Player
Player
Joined
Jul 15, 2023
Messages
108
Informacije

1. Vaše ime IRL: Jovan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu 4-8 sati
5. Vaš Discord: jovancash1233
6. Vaše ingame ime: Johny Shayk
7. Vaš ID 45242

Dodatne informacije

1. Lider za..... Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1) Od kada sam usao na server vise sam voleo kriminalne organizacije,te mi je san da vodim jednu.Proveo sam mnogo vremena u kriminalnim organizacijama te sam gledao kako ih vode i ucio sam sta je dobro,a sta nije dobro odradjeno pritom sam bio i HC u nekim kriminalnim organizacijama pritom imam dosta iskustva
2) Zelim biti lider Bloodsa kako bih nadam se napravio jednu odlicnu organizaciju koja bi pobedjivala te bila poznatija jednog dana dok budem Lider.
3) Imam dosta prijatelja koji bi bili super HC i pomagali bi mi te verujem da ne bi bilo nikakvih problema na akcijama.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Moj cilj je da organizacija koju ja budem vodio bude upamcena od svih ostalih po aktivnosti,kvalitetu i disciplini u organizaciji.

Toksicnost bi bila zabranjena kod mene.Bio bi odlican odnos Lidera i ostalih clanova nebitno koji si rank radicemo na odnosu prijatelja,a ne ja kao Lider da se isticem od drugih.

Ljudi bi morali dobro da poznaju pravila grada.

Kaznjivao bih one ljude koji budu toksicni.

Zamenici i HC bi mi pomagali u vodjenju organizacije te bi mi rekli sta nije,a sta jeste dobro odradjeno.

Sastanke bih odrzavao 2 puta nedeljno da popicam sa clanovima i da mi kazu da li imaju neku zamerku i da li nesto treba poboljsati u organizaciji.

Naravno za aktivnost cu deliti Rank up i delicu bonuse na kraju nedelje onim ljudima koji budu aktivni.



Rankovi:

1 | Suspend
2 | New gangster
3 | Gangster
4 | Ghetto team
5 | Ghetto team Leader
6 | Grafit team
7 | Grafit team Leader
8 | Bloods gangster
9 | Turfer
10 | Commander
11 | O.G.
12 | Deputy of Leader
13 | Leader


Hvala na citanju, Srecno svim ostalim kandidatima!


Select for moderation
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom