Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50855
Players nickname
Luis_Blanco
Suspect ID
5411, 0000, 0000
Date of violation
Jan 30, 2024
Time of violation
16:43
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=GP9S-wgljfw

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Zanima me kako su se popeli nama iza ledja direktno na krov dok smo mi dosli stepenicama sa druge strane.
Molim administratora da zatrazi POV od doticnih.
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
556
Zanima me kako su se popeli nama iza ledja direktno na krov dok smo mi dosli stepenicama sa druge strane.
Molim administratora da zatrazi POV od doticnih.
omasio si pravilo, vrv si hteo p.d. 1.18.

1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo. | Zatvor 120 min

tom krovu je moguce pristupiti iz zone stepenicama tako da ne vidim poentu ove zalbe sve je po pravilima
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
Zanima me kako su se popeli nama iza ledja direktno na krov dok smo mi dosli stepenicama sa druge strane.
Molim administratora da zatrazi POV od doticnih.
Posto imaš mogućnost da odbijes da ne udjes u zonu, odbijes da ne udjes, onda se lepo popnes uz stepenice pored tebe i izadjes iz kruga i opet udjes. Onda te opet pita da udjes u krug i prihvatis. Džabe kačiš kad je dozvoljeno, to je isto kao za neke sfere kada se igraju da promenis poziciju.
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
A takodje nije PD 1.18 zato sto možeš tu da dodjes lepo iz zone, ako gledas da je to PD 1.18 onda ste i vi prekršili. Ali niste jer postoji put iz zone do tog mesta.
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
omasio si pravilo, vrv si hteo p.d. 1.18.

1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo. | Zatvor 120 min

tom krovu je moguce pristupiti iz zone stepenicama tako da ne vidim poentu ove zalbe sve je po pravilima
Hvala na ispravci
 

JS€

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
181
Nego, kazi mi kako si dosao na taj krov pre nego sto si usao u zonu? To sam i pitao? Sto isece snimak? Postavi ceo POV
Tu odakle ste vi usli u zonu ne postoje stepenice :D
Unutar zone mozes doci do tog mesta, nema potrebe da dostavlja pov , sve se vidi 😉
 

Jankooo

Player
Player
Joined
Jan 5, 2023
Messages
183
Nego, kazi mi kako si dosao na taj krov pre nego sto si usao u zonu? To sam i pitao? Sto isece snimak? Postavi ceo POV
Tu odakle ste vi usli u zonu ne postoje stepenice :D
kroz zonu sam prosao samo otkazes to da ne zelis uc u zonu i tjt ne znam sto ti nije jasno. sljed put se ne gubi i ne kaci gluposti jer je ovo jadno iskr i sramotno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom