Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rejz Liviii

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
12
Ime porodice: Nakari

Vlasnik porodice ID: Jovan Livii | 16787

Broj porodične kuće: Br.575

Forum link od vlasnika porodice: Jovan Livii

Discord vlasnika: jovkela_


- Porodični Logo :

neon-green-hiphop-skull-by-jimjemr-brandcrowd.png


- ISTORIJA PORODICE NAKARI :

Kad smo usli u grad znao sam da moramo biti medju najboljima a nista nas nije sprecavalo da to budemo ,Nakon godina i godina truda i muke, došli smo do naše prve kuće i naših prvih vozila u porodici i sa tim se ponosimo. Sada smo uspešna porodica nadamo se i idućih nekoliko godina ako ne i više.Imam momke koji su verni meni i koji su stalno uz mene 24/7 i koji me podrzavaju ne postoji nista sto bi nas sad moglo spreciti da budemo najbolja familija u gradu.

- CILJ PORODICE NAKARI :
Glavni cilj Nakari porodice je okupiti što više vernih ljudi u porodicu i zajedno s njima osvojit grad. Probat ćemo kupiti što više biznisa i raditi što više poslova bili legalni ili ne. Takođe osvajati porodicne ratove. Nakari porodica trenutno ne posjeduje ni jedan biznis. Ali planiramo uzeti farmu krava te možda naftine bušotine i neki biznis. Svako od nas je posedovao privatne biznise poput bankomata ili neki drugi biznis.

- FAMILIJARNA PRAVILA :

Član ne može biti izdajica ili doušnik .

Član ne može biti kukavica

Član ne smije dići ruku na članove obitelji ili nadređene

Član ne smije krasti od drugog člana

Članostvo je doživotno , izdajice i dezerteri se likvidiraju

Ako druga familija ubije ili našteti jednom od članova , osveta mora biti brza i brutalna

Član ne smije narušavati poslovanje drugog člana

Članovi čuvaju ostale članove kao da im je brat/sestra

Članovi ne smiju biti toksični , moraju imati manire .

Članovi moraju biti gospoda.


-Rankovi u porodici:
1. | Suspended : Clanovi koji su napravili neku gresku ili problem u porodici.
2.| Newbie : Novi clanovi koji imaju pristup nasim vozilima i fam chatu. Upoznajemo ih sa Porodicom i gledamo gde Pripadaju Pucač ili Biznismen
3. | Senior: Senior je naoružan i spreman braniti familiju ili porodične biznise svojim životom.
4. | Loyal Member: Clanovi koji imaju bolji pristup familiji, koji su stekli poverenje drugih clanova porodice, idu na familijarne evente.
5. | Turf Team: Trenirani pucaci i nosioci teskih situacija. I odgovorni da nauce Nove pripadnike familije da im budu Mentori.
6. | 0.G : Osoba koja je od početka tu sa porodicom.
7. | Captain : Članovi koji su verni porodici , sposobni su da vode porodicne poslove.
8. | Assistant: Pomazete Co-Leader-u u njegovim duznostima i Vodite Evente
9. | Co-Leader: Članovi koji imaju otvoren pristup svim funkcijama i biznisima porodice , organiziraju i kontroliraju sva podrucja.

10. | Leader
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,752
Aplikacija Odbijena
  • Možete se prijaviti tek 30 dana nakon skidanja neformalne pod ovim porodičnim imenomo kao i kućom
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom