Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected EMS Korumpirana biografija | Johny Shayk

Rejected
Status
Not open for further replies.

Johny Shayk

Player
Player
Joined
Jul 15, 2023
Messages
108
Organizacija: EMS

Ime: Johny Shayk
Spol: Muško
Dob: 14
Nacionalnost: Srbin
Mjesto rođenja: Beograd
Boja očiju: Plava
Boja kose: Crna
Tetovaže:Nema
Snage: Inteligentan, mudar, dobar vodja, kolegialan, poslušan
Slabost: Žene, alkohol i kocka

Životna priča:


U svom zivotu stekao sam mnogo znanja u skoli imao sam problema sa drugim ucenicima kad sam imao 5 godine moja baka od mame mi je umrela od tate kad sam imao 7 godina a od tate deku nisam nikad ni upoznao jer mi je umro 2 godine pre mog rodjenja od mame deka mi je jos uvek ziv.Kad sam bio u osnovnoj skoli bio sam malo grub prema drugim djacima kao i oni prema meni.Kad sam bio 2. Razred imao sam nesrecu u saobracaju gde me je udario auto i 3 dana sam bio u bolnici covek koji me je udari morao je da plati mojim roditeljima 80 hiljade Dinara.Od pocetka osnovne skole sam bio lenj u skoli nisam bio radio domaci niti nista ucio ali kad sam svatio koliko ce mi zanje i trud trebati kad porastem poceo sam da ucim i da budem jedan od odlicnih djaka i da se potrudim da vise nebudem grub prema drugim djacima jer treba postovati sebe i druge.Mnogo sam znanja steko uceci kod kuce i u skoli imao sam dobru uciteljicu u Osnovnoj skoli.Kad su me u Osnovnoj skoli poceli da psuju i ja sam njima vracao jer sam mislio da tako treba ali sam shvatio da netreba da vracas drugima losim recima udarce...Jer dobro se dobrim vraca a lose se losim vraca.

Jedini ishod: 1 -
Moći obavljati bilo kakve ilegalne aktivnosti samo dok Niste na dužnosti (i dalje morate slijediti pravila servera )

giphy.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom