Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
51065
Players nickname
Andrija_Petruci
Suspect ID
4970,34216,51392
Date of violation
Feb 1, 2024
Time of violation
01:34
Proofs
https://youtu.be/U6EdIEdThr8

AkonFreeman

Player
Player
Joined
Aug 11, 2023
Messages
93
A di je cijeli pov? Jer koliko ja vidim ovo mi se sve cini na baitanje :). Osoba koja "ne krši pravila" ne snima ništa nego je očito došla isprovocirat i rekla drugom da snima. Ukoliko dođe do kažnjava Brando bi trebao dobit kaznu jer je uzvratio paljbu.

P.S. Molio bih da se obrati pažnja na chat u videu gdje Jovan Mecava pise "makni ga malo" što rezultira klasičnom provokacijom i baitanjem jer su momci ljubomorni i moraju da nabijaju warnove 51k IDevi.
 
Last edited:

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
484
A di je cijeli pov? Jer koliko ja vidim ovo mi se sve cini na baitanje :). Osoba koja "ne krši pravila" ne snima ništa nego je očito došla isprovocirat i rekla drugom da snima. Ukoliko dođe do kažnjava Brando bi trebao dobit kaznu jer je uzvratio paljbu.

P.S. Molio bih da se obrati chat u videu gdje Jovan Mecava pise "makni ga malo" što rezultira klasičnom provokacijom i baitanjem jer su momci ljubomorni i moraju da nabijaju warnove 51k IDevi.
Neka nek nabijaju warnove samo Kad bi dostavio pov od pocetka videlo bi se sta je bilo
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
Pod br 1 radis Bait+FearRP jer usred pucnjave blejis tamo.. Gde ti je strah za zivot, POV ti je trimmovan, discord ti bleji u pozadini i tvoj najmanji id u famu 50k govori Warn sto je isto MG?
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
239
Dobio si celi pov. Ko si ti ovde da glumis divlji zapad. Uzivajte u 2 varnu na fem i lepo se igrajte sledeci put :*
Aha skontali ste da ne mozete dobiti niti jedan Informal dok smo mi tu pa morate ovako🤣💪🏼
necete nista postic sa ovim, budite mi pozdravljeni😘
 

AkonFreeman

Player
Player
Joined
Aug 11, 2023
Messages
93
Dobio si celi pov. Ko si ti ovde da glumis divlji zapad. Uzivajte u 2 varnu na fem i lepo se igrajte sledeci put :*
Ne sekiraj se batice :), Ako ćemo se tako igrat onda ćemo se igrat. Samo sljedeći put pazite šta pišete u FAM Chat jer je ovo previše providno srce moje malo
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Porodica Cosa Nostra dobice kaznu za P.D.1.2.
  • ID 43072 ce dobiti kaznu za P.D.1.2.
  • 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) tokom događaja i 5 minuta nakon
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom