Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5775
Players nickname
Spoooky Zoookey
Administrators nickname
Diablo Daytona
Date
Mar 2, 2022
Time
10:40
Proofs
https://ibb.co/Z1wm9vy

Spooky Zookey

Player
Player
Joined
Dec 22, 2021
Messages
178
Vako znaci krenuo sam da kradem kola na benziskoj pumpi uradio sam gresku i dobio sam demorgan za to ali omda posle to dobio sam ban na 15 dana za BA u adminovim ocima dok sam pljackao sam bio unutra u auto u mojim ocima ja sam bio ispred vrate i radio animaciju kad krenes da pljackas auto ti to nemozes nikako da prekines desio se neki bug u njegovim ocima nisam snimo jer ne snimam sve snimam samo evente sta su bitne molim vas za unban igram dosta duze vreme ovo mi se prvi put desilo nisam nista kriv kod mene je bilo sve super logicno je kad krades snemozes da udzes nikako u auto dok ti je animacija za pljackanje auta imam kucu imam para u njoj od iteme nezelim da izgubim trud sto sam vlozio na to 5 meseci bicu vam puno zahvalan za sve nisam takav igrac da nesto takvo radim napravio sam gresku sto sam pljacko u green zone sviesan sam za to i zato sam i tu kaznu dobio ali nezelim ban nezelim sve da izgubim molim vas puno :)
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Postovanje, zalba je napisana u nepravilnom formatu. Odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom