Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Ballas gang | djurke vanilla

Rejected
Status
Not open for further replies.

djurkeceo

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
23
1. Vaše ime IRL-Filip
2. Vaše godine-15
3. Vremenska zona-GMT+1
4. Prosjek online po danu- 5h+
5. Vaš Discord- djurkeceo
6. Vaše ingame ime- djurke vanilla
7. Vaš ID-1936

Dodatne informacije

1. Lider za The Ballas gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Moj RP u crime organizacijama sam zapoceo u Bloods gde sam krenuo od pocetka, nisam znao apsolutno nista vezano za crime organizacije, da bih posle nekog vremena naucio razne stvari i prosao razne crime organizacije. Bio sam hc u raznim organizacijama kod razlicitih lidera od kojih sam naucio razne stvari ne vezane samo za crime. Imam iskustva u predvodjenju ljudi i mislim da sam sposoban voditi kriminalnu organizaciju.
Moju organizaciju bi vodila uigrana iskusna ekipa koja je sa mnom od pocetka, imali bi dosta clanova koje bi usmerili ka poboljsanju RP-a u crime organizaciji.
Mislim da bandama vec neko vreme fali ljudi, njihovoj aktivnosti i organizaciji, smatram da ja to mogu da popravim i uspesno vodim crime organnizaciju.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Prisustvo bi bilo maksimalno na dogadjajima kao sto su tajne radnje, pomorske bitke, pljacke gs/24, talacke situacije, podmornica, fz...
Svaki rank bi morao da se zasluzi (aktivnost, poslusnost i rad).
Svake nedelje bi delio rank up-ove i bonuse ljudima koji su zasluzili.
Novi igraci koji udju u moju organizaciju dobili bi obuku od strane visih cinova o nekim osnovnim pravilima koji se stalno krse (prakticno) i o dogadjajima na koje idemo.
Mislim da banda treba da bude jako organizovana kao npr. za razne dogadjaje, geto akcijanje, talacke situacije, borba protiv policije...
Ljude koji su toksicni kaznjavao bih black listom ili kickom.
Probao bih da napravim savez sa nekom bandom u ostvarivanju boljeg RP-a na talackim situacijama, kao i u samom getu.
Pokusao bih da pojacam borbu protiv policije sa saveznicima i ostalim clanovima crime organizacije.

RANKOVI:

1. Suspend

2.New Boy

3.Ghetto boy

4.Supplier

5.Shooter

6.Grafitti Team

7.Grafitti Team Leader

8.Capo

9.Turfer

10.El Chapo

11.Consligliere

12.Co-Leader

13.Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom