Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Konstantno krsenje pravila I 37369

Status
Not open for further replies.
Your ID
49265
Players nickname
Stef Shady
Suspect ID
37369
Date of violation
Feb 2, 2024
Time of violation
23:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=zsc84OuM_hA

Stef Shady

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
123
Kao ste se vidi iz prilozenog,igrac konstantno krsi pravila. Ovo su sve zalbe na forumu,gde je on bio kaznjavan. Takodje zelim da admini provere sve njegove kazne koje je dobio a nisu preko foruma. Mislim da ovaj igrac ne zasluzuje da igra na ovom serveru,pored toga sto konstantno krsi pravila,stalno pokusava da nabija warn/disband drzavnim organizacijama bez ikakvog razloga. I samim tim upropastava ljudima volju da postanu lideri organizacija!

Rejected - P.D. 4.6. | NG

Approved - P.Z.Z 1.1 | 37369

Approved - G.P 3.1 | 37369

















 
Last edited:

DjukelaCash

Player
Player
Joined
Dec 8, 2023
Messages
114
Kao sto se jasno moze videti doticni je prilozio sve moje zalbe na forumu od kojih su neke stare i preko 6 meseci sto realno i nije neki dokaz
 

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
343
Ako igrac krsi na primer na dan ono po 3 pravila ili nedeljno 20 pravila onda bih covjek vec mogao reci a ovako ovo su kazne od prije tkd ne bih bas rekao
 

gogoboss

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
6
nisi u pravu, nikad nije decko pokusavao nabiti warn, niti konstantno krsio pravila znam ga preko rpa bas normalan lik...
 

lazzar21

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
42
Ne znam zašto u opšte kačiš ovako mirnog i nedužnog momka. Pravilo prekrši jednom u mjesec dana što je sasvim malo. A i ove žalbe su još pre 2 mjeseca. Ukoliko želiš da ti potvrdimo sve ove informacije, vidimo se sjutra na južnoj na čajanci i dovedi onog svog najboljeg generala u istoriji svih igrica da opet proba da puca na nas. Ali ipak, Alex Dodik je bio najbolji general možemo i svi da se složimo sa tom činjenicom. Sportski pozdrav od Limrexa i drugara.
 

Stef Shady

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
123
ilegalni redux kazes ,a to sto pola NG ima M hitbox ne pricas ne daj boze da Urke posalje pov od danasnjeg pucanja mali Nole puca u mene ubija 35K id koji je 2 metra pored mene
Što se tiče Ng-a kači ako imaš pov.... mada gledaj da se ne čuje na snimku kako cmizdriš "GRADSKIII,GRADSKIII" JER ČIM TE UBIJU TI PLAČEŠ TAMO,MASIRAŠ NAM BUBNE OPNE,MORAM CUCLU DA TI DAM DA SE NE ZACENIŠ" 🤣... Ali kao sto sam ti rekao nabavi faktor 50 za svaki slučaj i budi mi dobar....daje čika Stef kartu u jednom pravcu.... ✈️🏝
 

DjukelaCash

Player
Player
Joined
Dec 8, 2023
Messages
114
Što se tiče Ng-a kači ako imaš pov.... mada gledaj da se ne čuje na snimku kako cmizdriš "GRADSKIII,GRADSKIII" JER ČIM TE UBIJU TI PLAČEŠ TAMO,MASIRAŠ NAM BUBNE OPNE,MORAM CUCLU DA TI DAM DA SE NE ZACENIŠ" 🤣... Ali kao sto sam ti rekao nabavi faktor 50 za svaki slučaj i budi mi dobar....daje čika Stef kartu u jednom pravcu.... ✈️🏝
🤣🤣🤣 Važi važi ,a ti gledaj malo manje da mi pušiš kurac kad padnes na severnoj takodje nemoj zbog 2 čoveka da zoves teski 10-10
 

Stef Shady

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
123
🤣🤣🤣 Važi važi ,a ti gledaj malo manje da mi pušiš kurac kad padnes na severnoj takodje nemoj zbog 2 čoveka da zoves teski 10-10
Ne guši se šta ti je? Ljut si nešto? Tebe kad vidim ja zovem EMS dečko jer ti je potrebna pomoć,kakav teški 10-10 🤣
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom