Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7722
Players nickname
Rade_Kaanovic
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 3, 2024
Time of violation
1:07
Proofs
https://youtu.be/8virsQUO9Vo

batinas

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
10
Pa taj je i neki dan napravio problem, al najjace da jos nije izbacen, bravo za PD i kuratore
 

batinas

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
10
nista znali da nas sruzite ig nego namestate ljude, jadno :*
"sruzite" ? Gramatika i pravopis na nivou, pa ti pacovu ne znas definiciju MG-a a ti mi zamjenik, dobro uslikaj tu poziciju jer je vise sigurno neces imati, i povedi onu rugobu zamjenicu na plasticnu operaciju jer je isto kao teletabis PO, iz fiba sam te šutirao pa si nasao PD preko veze
 

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
Pre par dana je stavljena zalba isti ovaj princip bio da PD ulazi RED i da hapsi ubija sta god i vi toj osobi niste dali otkaz i sad kad vas opet covek zakaci za to jel opet urade to vi kao namestaljka vala prijatelju koje zamenik dobro PO stoji
 

Alehandro997

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
39
"sruzite" ? Gramatika i pravopis na nivou, pa ti pacovu ne znas definiciju MG-a a ti mi zamjenik, dobro uslikaj tu poziciju jer je vise sigurno neces imati, i povedi onu rugobu zamjenicu na plasticnu operaciju jer je isto kao teletabis PO, iz fiba sam te šutirao pa si nasao PD preko veze
jadnicak mali :)
 

Jack Caldrone

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
576
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • Organizacija LSPD dobit će kaznu za PZD 5.5 + PZD 5.6.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom