Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28281
Players nickname
Andelko Bakowski
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 4, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/fSEL98A_GQc?si=bXKTl53y_kR3Uy3z

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,753
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam da ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zahtevam POV od igrača ID 41555. Rok za dostavu je 16h
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
263
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam da ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zahtevam POV od igrača ID 41555. Rok za dostavu je 16h
evo ga Pov
i zelim da se igrac samo kazni za 1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo. | Zatvor 120 min
HVALA UNAPRED...
 

Andelko Bakowski

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
375
evo ga Pov
i zelim da se igrac samo kazni za 1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo. | Zatvor 120 min
HVALA UNAPRED...
Moze se pristupit pogledaj malo bolje
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
263
Moze se pristupit pogledaj malo bolje
Brate moj ja tebe nisam hteo da kacim za 1.18 jer ono 100poena su nisu 800,a ti mene za ovu glupost kacis...Svako zna da Karakter treba primit 106dmg da bi ga ubio tkd ono, sledeci put se bar obrati na bubicu i resicemo to a ne ovako...
 

Andelko Bakowski

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
375
Brate moj ja tebe nisam hteo da kacim za 1.18 jer ono 100poena su nisu 800,a ti mene za ovu glupost kacis...Svako zna da Karakter treba primit 106dmg da bi ga ubio tkd ono, sledeci put se bar obrati na bubicu i resicemo to a ne ovako...
¸Kaci za 1.18 vidit ces da se moze popet gore
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,753
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Igrač je dostavio POV na kome nije pronadjeno ništa sumnjivo (Došlo je do buga/dsynca)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom