Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Warn za napadnje teritorije bez odobrenja i zakzivanja I Kristina Verstapen

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30480
Players nickname
xxx
Administrators nickname
Kristina Verstapen
Date
Feb 4, 2024
Time
15:02
Proofs
xxx

Levi Urke

Player
Player
Joined
Oct 10, 2023
Messages
156
Poštovani Abrahame,Mujo danas mi se desio jako veliki problem u orgu sto mi je zeznulo da produzim mandat da predjem na stvar moja org los santos vagos je dobila warn kao sto se vidi po naslovu zasto danas su mi dosli novi turferi koje znam vec jako dugo i mnogo dobro se pucaju hteli su da uzmu 100% sezonu i to im je zelja a pre toga su mi turfali ljudi koji su igrali samo iz zezanja i bilo im je zanimljivo ali nazalost morao sam da ih zamenim sa ovim novima jer bih i ja voleo da oni uzmu 100% sezonu jer bi i meni znacilo desila se velika svadja zbog te zamene turferi pre ovih novih su se naljutili i krenuli si da napadaju teritorije bez ikakvog zakazivnja i odobrenja.Znam da sam pogresio oko toga koga sam ubacivao u org jer to je moja odgovornost,ali nadam se da moze da mi se oprosti jer imam veliku zelju da produzim mandat jer mi dobro ide.Naravno na vama je odluka hvala na citanju!
 

JS€

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
181
Poštovani Abrahame,Mujo danas mi se desio jako veliki problem u orgu sto mi je zeznulo da produzim mandat da predjem na stvar moja org los santos vagos je dobila warn kao sto se vidi po naslovu zasto danas su mi dosli novi turferi koje znam vec jako dugo i mnogo dobro se pucaju hteli su da uzmu 100% sezonu i to im je zelja a pre toga su mi turfali ljudi koji su igrali samo iz zezanja i bilo im je zanimljivo ali nazalost morao sam da ih zamenim sa ovim novima jer bih i ja voleo da oni uzmu 100% sezonu jer bi i meni znacilo desila se velika svadja zbog te zamene turferi pre ovih novih su se naljutili i krenuli si da napadaju teritorije bez ikakvog zakazivnja i odobrenja.Znam da sam pogresio oko toga koga sam ubacivao u org jer to je moja odgovornost,ali nadam se da moze da mi se oprosti jer imam veliku zelju da produzim mandat jer mi dobro ide.Naravno na vama je odluka hvala na citanju!
nista od toga se ne bi desilo da nisi ispao picka, lp.
 

Duke Denis

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
26
Poštovani Abrahame,Mujo danas mi se desio jako veliki problem u orgu sto mi je zeznulo da produzim mandat da predjem na stvar moja org los santos vagos je dobila warn kao sto se vidi po naslovu zasto danas su mi dosli novi turferi koje znam vec jako dugo i mnogo dobro se pucaju hteli su da uzmu 100% sezonu i to im je zelja a pre toga su mi turfali ljudi koji su igrali samo iz zezanja i bilo im je zanimljivo ali nazalost morao sam da ih zamenim sa ovim novima jer bih i ja voleo da oni uzmu 100% sezonu jer bi i meni znacilo desila se velika svadja zbog te zamene turferi pre ovih novih su se naljutili i krenuli si da napadaju teritorije bez ikakvog zakazivnja i odobrenja.Znam da sam pogresio oko toga koga sam ubacivao u org jer to je moja odgovornost,ali nadam se da moze da mi se oprosti jer imam veliku zelju da produzim mandat jer mi dobro ide.Naravno na vama je odluka hvala na citanju!
nista to brate kad naucis da ne prevaras drugove onda bice potpuno okej da si ti popricao a ne da nam skines rankove i capture 1 minut pre turfa a nisu ni tvoje turfere bili 10min pre turfa u hq eto ti jos 1 warn tako da ako zelis da produzis mandat ne treba krsis pravila orga i da pazis sta tvoji ljudi radu hvala na to sta si shvatio uzivaj dok ti traje mandat:whistle:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom