Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9286
Players nickname
Ale Milutinac
Administrators nickname
Relja Shayk
Date
Feb 5, 2024
Time
19:26
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/593408/

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
Pozdrav,
Danas sam dobio ban za GP 1.7, naime self reportao sam se iz razloga jer nisam znao da li je ta situacija bannable ili ne, s obzirom da iz oka admina izgleda kao da jeste medjutim iz mojih ociju ona nije izgledala tako.

Kupio sam biznis Barber Shop u Sandyu po state ceni, ne iz razloga zato sto sam hteo po state priceu da uzmem, vec zato sto je moj drugar prestajao da igra, i rekao mi je da biznis ne pravi nikakav profit te da ne bi propao oce da ga prebaci meni, a 750k je tada bila realna cena za neki takav biznis sto ne pravi nikakav profit + mi je rekao da je dosta njih pre mene prodavalo taj biznis po toj ceni.

Kada sam postao Vlasnik tog biznisa, terajuci svoje drugare da u njemu prave svoje frizure povecao sam profit biznisa, te se dogovorio sa likom da mu ga prodam po ceni od 7mil, jer je biznis imao dosta veci profit otkad sam ga ja preuzeo.

Gledano iz mog oka, ovo nije za Ban, s obzirom da sam ja dok sam bio vlasnik biznisa dosta povecao profit tom biznisu, a samim tim i njegovu prodajnu cenu jer Veci Profit na Biznisu = Veca prodajna cena samog biznisa

Ukoliko sam kriv naravno, voleo bih da dobijem unban jer nisam osoba koja krsi pravila, nisam nikada pre bio banovan, bio sam admin i leader vise puta i uvek sam doprinosio Roleplayu na Grandu kada sam bio u mogucnosti.

Pristajem i na Money Wipe, i bilo koji drugi wipe potreban da bi dobio unban.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom