Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved G.P 6.15, MK I ID-26766, ID-25745, ID-14464, ID-40357

Status
Not open for further replies.
Your ID
25467
Players nickname
Faris Federiko
Suspect ID
26766,25745,14464
Date of violation
Feb 5, 2024
Time of violation
21:50
Proofs
https://youtu.be/_g1u6fv5iDI?si=aUZ3DG8qH-0ZolID

Faris Federiko

“Hated By Many, Defeated By None”🤷🏽‍♂️🇧🇦
Player
Joined
Oct 20, 2022
Messages
68
Usao sam u dvoriste nemam pojma o cemu se radi, pucnjava neka nesto, momci dodju ubiju me bez razloga niko ne broji i kasnije me dovrsava dok me dize bolnicar koji takodjer ne smije da dize u pucnjavi. (tastatura mi se cuje samo ovako kada snimam nesto, ingame dok pricam se ne cuje jer je smanjen šum, da razjasnim samo)
 

Benjo Ganavrno

Budi jak i samostalan🌬️
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
34
Zamisli forum warior si i kačis svaki korak od nekoga🤨Neko ti nije kriv sto neznas pucati i braniti svoje panele.Puno pozdrava😘😘
 

Dany Regan

Player
Player
Joined
Jul 5, 2022
Messages
79
1. Radis Self Report zato jer ti tamo usred pucnjave stojis i snimas naci FearRP
2. Kazna za doktora jer usred pucnjave počinje te dizati FearRP
3. Ja ne namjeravam tebe pitati jel si bio ovdje ili ne ja sam samo tebe vidio kako si ti na mjestu pucnjave
4. PG progovorio dok si bio mrtav
 

Faris Federiko

“Hated By Many, Defeated By None”🤷🏽‍♂️🇧🇦
Player
Joined
Oct 20, 2022
Messages
68
1. Radis Self Report zato jer ti tamo usred pucnjave stojis i snimas naci FearRP
2. Kazna za doktora jer usred pucnjave počinje te dizati FearRP
3. Ja ne namjeravam tebe pitati jel si bio ovdje ili ne ja sam samo tebe vidio kako si ti na mjestu pucnjave
4. PG progovorio dok si bio mrtav
1. imam oruzje kod sebe cak se i vidjelo kad sam izvadio karabin znaci ne moze biti Fear RP jer mogu da uzvratim paljbu da ocu ali sam zelio na miran nacin da resim situaciju.
2. Slazem se s time i napisao sam to cak
3. Nisam bio tu, usao sam u grad i vidim pucnjavu samo kod fama kuce
4. nisam prekrsio ni jedno pravilo, pricao sam jos dok sam padao, kada sam pao i vec bio onesvjescen nisam nista rekao.
Hvala Pozdrav, sledeci put kada budes odlucio da komentarises zalbu, prvo se malo posavjetuj sa nekim ko zna pravila i onda pricaj nesto!
 

Adnan Mulaomerovicc

⚜️Nema miline bez Krajine⚜️
Player
Joined
Sep 24, 2023
Messages
14
Gledaj brate, ne mozes snimati pov sa pola situacije, poco si snimati kad je vec svima bilo odbrojano ja ne znam da li si ti bio tu jer ti ne mozes ulaziti u sred paljbe stati i alt tabati na diss kontas.
 

kila1337

siamo cresciuti troppo presto
Player
Joined
Jan 15, 2024
Messages
16
14464 te uopste nije ni takao nit sam u familiji sa ovima sto su te ubili bio sam ranije tu ukrao panele i otisao
ne znam koji je razlog uopste kacenja mene kad sam prosao pored tebe samo
a ceo pov trebas da das zato sto smo se pucali tu 10tak minuta i svima je bilo brojeno
tako da dobices kitanovica momak
(forum warrior)
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,258
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 26766 ce dobiti kaznu za G.P. 6.15
ID - 25745 ce dobiti kaznu za MK
Ostali ID-evi se ne vide na POV da krse pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom