Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected

Aleksandar Jevtic

State
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
32
Informacije

1. Vaše ime IRL: Aleksandar Jevtic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT
4. Prosjek online po danu: 4-8 sati
5. Vaš Discord: _kingyy
6. Vaše ingame ime: Aleksa Vercetti
7. Vaš ID: 45655

Dodatne informacije

1.
Lider za San Andreas Highway Patrol (SAHP).
2.
Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1.
Ova organizacija ima veoma veliki potencijal i ima veoma veliku ulogu u odrzavanju bezbednosti gradjana pogotovo zbog toga sto je podrucje van grada veoma veliko a promet ljudi tokom dana na auto putevima je ogroman. Ja zelim da ucinim bezbednost na auto putevima mnogo boljom nego pre.

2.2. Bio sam na visokim pozicijama koje ukljucuju zamenika lidera drzavnih organizacija i posle mnogo razmisljanja odlucio sam da bi zeleo da se oprobam kao lider ove organizacije.

2.3. Mislim da mogu da poboljsam ovu organizaciju na mnogo razlicitih nacina. Imam odredjen broj iskusnih ljudi koji ce mi pomoci u primeni promena i poboljsavanju organizacije sa sve dovodjenjem jos ljudi. Smatram da svaki lider mora da ima nekog svog da mu pomogne jer za dobru organizaciju potreban je timski rad. Koristio bi predloge i zalbe drugih clanova kako bih unapredio organizaciju da bi ispunila maximalan kapacitet.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1.
Iz svog starog iskustva u SAHPu mislim da je neprofesionalizam i nezrelost bio veliki problem u organizaciji, Pobrinuo bih se da iskusni i ozbiljni ljudi popune pozicije u SAHPu.
3.2. Zbog velikog broja pljacki koje se desavaju na auto putevima mislim da bi povecan broj patrola smanjio kolicinu kriminala koji se odvija na auto putevima. Sa tim bi i uveo nove sisteme koji bi se koristili za hvatanje kriminalaca i efikasnije sprovodjenje zakona na auto putevima.
3.3. Sproveo bih strozije kaznjavanje za bilo kakvo krsenje kodeksa ili pravila kako bih se iskorenile greske, lose ponasanje ili neprofesionalism.
3.4. Radi bolje komunikacije preko radia bi bila obavezna upotreba posebnih kodova.
3.5. Kako bi rad u organnizaciji bio bolji uveo bi razlicite jedinice i rankove. Svaki rank i svaka jedinica bi imala svoj zadatak koji bi trebali da ispune pritom nebi bilo zabune ko sta radi i nebi se mesali ljudi i druge poslove.


Rankovi koje bi potencijalno uveo:

30 - Drzavni Sheriff
29 - Zamenik Drzavnog Sheriffa
28 - Asistent Drzavnog Sheriffa
27 - Pukovnik
26 - Major

25 - Kapetan
24 - Porucnik
23 - Komandant Inspektora
22 - Komandant ATJa
21 - Komandant Patrolnog Osoblja
20 - Zamenik Komandanta Inspektora
19 - Zamenik Komandanta ATJa
18 - Zamenik Komandanta Patrolnog Osoblja
17 - Glavni Inspektor
16 - Visi Inspektor
15 - Inspektor
14 - Mladji Inspektor

13 - ATJ Specijalista
12 - ATJ Visi Operativac
11 - ATJ Operativac
10 - ATJ Mladji Operativac

9 - Glavni Sheriff Officer
8 - Stariji Sheriff Officer
7 - Sheriff Officer III
6 - Sheriff Officer II
5 - Sheriff Officer I
4 - Mladji Sheriff
3 - Sheriff Regrut
2 - Suspend 48h
1 - Suspend 24h

Hvala na citanju moje aplikacije, srecno svim ostalim kandidatima.
 
Top Bottom