Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
215
1. Vaše ime IRL: Mirza
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 3-8h
5. Vaš Discord: miree0
6. Vaše ingame ime: Zgembo Krhkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne informacije

1. Lider za:
San Andreas Highway Patrol ( SAHP )


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

1) Vec dugo vremena sam na ovom projektu, Nisam bio lider ali sam uvek bio pri vrhu u komandi u kojoj god state organizaciji da sam bio, tako da sam odlucio da se prijavim i da postanem lider drzavne organizacije.

2) Imam dosta RP ideja koje bi ova organizacija mogla da koristi tokom svojih patrola i duznosti.

3) Takodje imam spremnu ekipu koja bi drzala SAHP zajedno sa mnom i trudili bi se da izvucemo maksimum koju ova organizacija nudi, a sve u cilju uzdizanja reputacije SAHP-a


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Pre svega bih odabrane ljude stavio na pozicije kako ne bih morao sam da resavam pitanja unutar organizacije. Takodje ljudi koji bi hteli da se zaposle bili bi propitivani kako opsta RP pravila tako i resenja svakakvih situacija sa kojima sa SAHP susrece tokom obavljanja duznosti. Na osnovu odgovora bih odlucivao ko ce dobiti posao a ko ce biti odbijen i pravio bih izuzetno strogu selekciju zaposlenih.

-Rankove bih smanjio na otprilike 7 do 8 pozicija iz razloga sto ima dosta ljudi koji ne poznaju bas pravila RP-a i grada a veoma su dobri ljudi i moglo bi se od njih napraviti da budu bas ozbiljni pripadnici SAHP-a.

-Trudio bih se i vise nego sto treba da sa ostalim drzavnim organizacijama imam kako poslovnu tako i prijateljsku saradnju jer na kraju kad se pogleda "isti leba jedemo".

-Kako moja organizacija ne bi imala veliki broj clanova svaka jedinica bi imala svoj zadatak:

-"Gang Unit" : koju bi sacinjavalo svega 8 ljudi + Komandant i koja bi bila zaduzena da se na talacke situacije i pljacke 24/7,Gunstore pojavljuje prva i trudio bih se da u toj jedinici budu samo dobri pucaci.

- "Heli Unit" : Koju bi sacinjavalo 4 coveka bez komande koji bi bili zaduzeni za brzo prebacivanja pripadnika SAHP-a na udaljena mesta i situacije

- "HP Highway Patrol" : Ovo bi bila pocetna pozicija koju bi dobijali novi clanovi gde bi se ucili kako SAHP vrsi svoje duznosti i odskocna daska za dalje napredovanje

- "RP Ram Patrol" : Iskusni ljudi koji znaju posao i iskusni su u zaustavljanju begunaca i pit manevrima prilikom potera

-Takodje zbog iskustva sa FIB-om imao bih 3-4 pripadnika HC High Command-e koji bi bili sposobni za pregovaranje na talackim situacijama ili sami pocetak pregovora

-Trudio bih se da ucestalije radim Geto Patrole i Highway Patrole jer to dosta doprinosi organizaciji i njenom naporu u suzbijanju kriminala i kriminalnih aktivnosti

-Cesto bih sazivao grupne patrole po autoputevima i getu u cilju zblizavanja sa ostalim drzavnim organizacijama

-Zgradu SAHP-a bih iskoristio u potpunosti,svaka soba bi imala svoju funkciju a to se do sada veoma retko vidjalo

-Toksicnost se ne bi tolerisala ni najmanje

Hvala na citanju moje prijave i sretno svim kandidatima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom