Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5132
Players nickname
Jovan Vukotic
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 3, 2022
Time of violation
21:14
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=EtmA4MeqyYg

Nero035

Player
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
15
U toku situacije desilo se da sam pao, nakon toga sve se vidi na POV organizacija Marabunta grande je radila Massive MG, gde su znali da se radi o meni i da sam ZamenikDrzavnogSerifa (tj veci cin) Admin je specao i licno je jednu osobu poslao u demorgon za MG, malo je kasno. Molim administraciju da se oraganizacija strogo kazni.
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
Poslao je jednog, jer je jedan uradio MG. Case closed. Sve imam na strim sta se desilo, ako treba serovacu
 

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
Pa cek, ti jedini nosis drugu uniformu a vas je bilo 7-8. Jel ne moze da pretpostavimo da si ti veci cin? Takodje smo uzeli legitimaciju svakog od vas i uzeli smo naravno veceg cina ... more cash baby
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Greška pojedinca bespotrebno pominjanje celog ganga , kasnije si pokazao dokumenta.
 

tole

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
7
U toku situacije desilo se da sam pao, nakon toga sve se vidi na POV organizacija Marabunta grande je radila Massive MG, gde su znali da se radi o meni i da sam ZamenikDrzavnogSerifa (tj veci cin) Admin je specao i licno je jednu osobu poslao u demorgon za MG, malo je kasno. Molim administraciju da se oraganizacija strogo kazni.
Kakav je osecaj lezati na autoputu?
 

Joe Castello

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
12
Nije Jovan imao samo unikatan skin. Ja lično i još 2 smo imali drugačije i nekim čudom se samo Jovan diže. Niko drugi. 🤷‍♂️
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
Cisto se vidi da je MG jer kako onda naprimer nisu mene kidnapovalili ili kolegu pored vec bas njega
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
za sve koji pisu po unoformi da su prepoznali. KAKO ONDA NISTE MENE KIDNAPALI JA SAM BIO u kravatu .eeehhhhh moji vi
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
Al cekajte ljudi, aj realno, Jovane znamo se ali nisi nosio masku brate. Ne moze da se kaze MG kad nemas masku...u svakom trenutku neko moze da te prepozna
Nije nosio masku? O cemu onda pricamo...
 

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
Ta
Nije Jovan imao samo unikatan skin. Ja lično i još 2 smo imali drugačije i nekim čudom se samo Jovan diže. Niko drugi. 🤷‍♂️
Ja iskreno nisam video nikog drugog u crnom. Mozda gresim, ali kazem kako sam video. Bilo nas je previse i tesko je bilo iskontrolisati sve.
Bilo kako bilo, mi bismo digli sve i trazili najveceg cina. S obzirom da smo momka u crnom digli prvog i uzeli mu dokumenta i vidjeli da je veci cin, odlucili smo da njega stavimo u vozilo da bude taoc, dok ovog drugog smo uzeli cisto da pozurimo, jer je FIB bio tu na pumpi i zeljeli smo samo da zapocnemo pljacku sto brze.
Da nismo prvo nasli tog veceg cina, dizali bi sve i vjerovatno, ako je tu bio jos jedan veci cin i on bi bio taoc takodje. Sreca na nasoj strani :D
 

Joe Castello

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
12
15 službenika, dižete zamjenika prvo. Nekolicina različitih skinova a 20 ljudi se skupilo kod Jovana i samo njega dižu. Vi ste mnogo pronicljivi u Marabunti.👮‍♂️👮‍♂️
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Ja sam mu video ime jer smo se rukovali i pogresio sam tj desio mi se lapsus gde sam se zbunio jbg bila takva situacija trebao sam da kazem da smo se upoznali i da znam ko si a ne da ti vidim ime.. jbg
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom