Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5132
Players nickname
Jovan Vukotic
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 3, 2022
Time of violation
21:14
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=EtmA4MeqyYg

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
15 službenika, dižete zamjenika prvo. Nekolicina različitih skinova a 20 ljudi se skupilo kod Jovana i samo njega dižu. Vi ste mnogo pronicljivi u Marabunti.👮‍♂️👮‍♂️
Digli smo ih sve i robali , tražili legitimacije i uzeli najveći čin.
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Hahaha legenda si, svaka cast za tb, dobro si me nasmejao. Neko je sinoc isao ranije da spava? Niste cistili sinoc? Steta, velika steta.. :D
Sa obzirom da smo čistili prethodnih 10 puta red bi bio i vama da ostvarimo san i da vam damo da uzmete prvi hotel. Kaže se hvala. Čoban Jova tera ovčiceeee, Vilidžersi plaču ko devojčicee.
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Niste ostavili čoveka da vam čuva ovčice pa sam vam odro koju da vam napravim titulu od vune, nadam se da se ne ljutiš uručujem trofej čim izađete iz podruma
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Baki, 15ak nas. Koga dižete prvo? Lijepo kažem, mnogo ste pronicljivi.
Baki se koristilo davno beše čak 2013te 14te vidi se da si jedan od Jovinih čobana, normalno da će vas dići koga boli kurac igrate igricu druže nek vas robaju nek prave roleplay to je igra pa ih posle hapsite pravite posao, čobani samo gledate kako ćete sjebati nekog i nabacit mu warn ili nešto zato se i raspada sistem RolePlaya
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Znaš kako se kaže dobrom se dobro vraća, tako je i kod nas ako ti hoćeš da RPaš i mi ćemo, ako ćeš i ti na forum i mi ćemo, balkanski mentalitet propali, igraj igricu opusti se pravi roleplay čobane imaš 30 i kusur godina i plačeš kad te robbaju na forumu
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID (1210) dobit će kaznu za (MG).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom