Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1649
Players nickname
Zibizzareta Roberto
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Mar 4, 2022
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/Z8MRPhG

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
*** Ovo je zahtev za unban, nikakva zalba na admina ***
- Uglavnom danas dobijam ban oko 00:00 za generalno pravilo 1.4 gde smatram da mogu objasniti kako je funkcionisalo tada.
Krenuli smo da igramo na serveru nas 3,4 drugara koji zivimo 5-10 minuta jedan od drugog gde Velja Wylozckef dolazi kod mene jedan dan jer nije imao kljuc od stana i ceka kevu da dodje sa posla. Ja sam igrao na svom akauntu i u jednom trenutku odlazim po Sokove i do WCa i kada ulazim na vrata vidim njega kako vozi kola na svom akauntu. Izasao je instant sa svog akaunta i ja potom pisem Sulji da li je problem oko toga jer sam bio lider tog trenutka, gde dobijam seen i meni iz neprijatnosti da mu pisem dalje i da nastavljam niz seenovanja ja unsendam poruku. (instalirao sam plugin za vracanje izbrisanih poruka ali ne moze zbog ranije izbrisane poruke)..
Znam da sam kriv ali zeleo bih opet zaigrati na serveru, provodim 12+h dnevno, bio sam lider 2 puta, admin i skoro sam od opena servera tu..
Nije mi bio cilj narusiti pravila ali tako se desilo.
Ako bih mogao dobiti drugu sansu bio bih zahvalan,
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom