Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Domi Low

Player
Player
Joined
Feb 7, 2024
Messages
3
Informacije:
Vaše ime IRL: Dominik
Vaše godine: 19
Vremenska zona: GMT+2(serversko vreme)
Prosek online po danu: 4-18h
Vaš discord: domii1929
Vaše ingame ime: Domi Ross
Vaš ID: 42866

Dodatne informacije:

1.Leader za... Life Invader
2.Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


LifeInvader se kao sama organizacija nije nalazila u nekim organizacijama kao što su FIB, LSPD itd. koje su malo više razvijenije, te mislim da bi ova organizacija imala neko mjesto za sami napredak.

Nakon svog dugoručnog rada unutar organizacije LifeInvader-a i pomoći starijih kolega i prijašnjih lidera upoznao sam se sa mnoštvo rankova i koji rank koji zadaću ima za obavljati. Ali najvažniju zadaću ima sam Direktor organizacije koja zahtjeva dosta truda i posvećenosti organizaciji kako bih ta organizacija funkcionirala.

Nažalost LifeInvader je organizacija koja se već duže vrijeme smatra ne razvijenom ili malo slabijom organizacijom zbog svoje ne iskorištenosti samih funkcija i usluga u maksimalnom stanju, Kako bi se to promenilo trebalo bi se razgledati i naći najbolji način kako izvući organizaciju iz stanja u kojem se trenutno nalazi.

LifeInvader kao sama organizacija ima veliku šansu i potencijal da se nađe među boljim i razvijenim organizacija samo bi se morala iskoristit njezin potencijal do samog vrha jer tada bi mogli mi kao građani vjerovatni da zapravo nije LifeInvader tako ne razvijena organizacija.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Povećanje upotrebe samih usluga koja nudi organizacija od usluge oglasa do najnovijih vijesti u novinama ili pomoću članka.
Održavanje događaja u što većem broju da bi se stekla razvijenost same organizacije i da se mogu građani grada malo zabaviti u tim događajima.
Zadržavanje i aplicirati što više ljudi kako bi se izbjegle moguće žalbe i odbaciti članove koji se nisu dovoljno zalagali za organizaciju.

Neki od mojih ciljeva:

->Pridržavati se pravila i odrađivati posao u što boljem stanju kako bi se izbjegle žalbe
->Održavanje što više događaja poput Talent Show, Car Show, Modna Revija itd.
->Pobrinuti se da organizacija odrađuje RP što bolje moguće
->Pokušati stvoriti LifeInvader što razvijenom kako bi druge vođe imali bolji napredak dalje sa organizacijom

Hvala na čitanju.
Sa poštovanjem, Domi Ross
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,331
Prihvaceno

Intervju ce biti odrzan sutra (Ponedeljak, 12.02.2024) u 19:00 budite na GrandRP diskordu u cekaonici!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom