Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal IRL threating | Miki Delon

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
267
Players nickname
Manolo_Ribera
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Feb 9, 2024
Time
12:13
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/596405/

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
Postovanje pre svega.
Ja ovo pisem sad jer ne mogu da verujem da je zalba odbijena .
Odbijeno, "necu preko chata da ti kazem vec dodjem uzivo" je prijetnja IRL tako da ban ostaje.
Ni u jednom momentu nisam pominjao nista van igrice .
SVO VREME SE POMINJU STVARI I PREDMETI U IGRICI DOK TRAJE OVAJ RAZGOVOR .
Slazem se da sam se jako ruzno ponasao al to je bio moj rp u tom momentu. Bukvalno ali se sad naravno kajem jer me kostalo puno . Al ovo sto sam mu pricao sam sve mislio u igrici da platim neku familiju da ga smaraju.
NA KRAJU KRAJEVA NA DARK NET IMA DA SE NARUCI UBICA.
A svi znaju da od toga ne bi bilo nista jer nisam takav covek ko me poznaje malo bolje zna.

PONAVLJAM NIKADA U JEDNOM MOMENTU JA NISAM MISLIO NA PRAVI ZIVOT KAD SAM REKAO :
DA DODJEM UZIVO MISLIO SAM DA DODJEM UZIVO U IGRICI (da se ne bi prepucavali preko ceta) JER JA TOG MOMKA NE POZNAJEM URL NIT ZNAM DE ZIVI STO JE SULUDO DA SE ZBOG IGRICE SA NEKIM SVAJDAM U PRAVOM ZIVOTU .
Jos jednom se izvinjavam na mom recniku i psovkama u tom momentu je to bio moj roll play!
Sad se kajem za svoje postupke! Molim za unban il makar smanjenje kazne.
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
pod broj jedan tad sam svesno uradio to ne znajuci za to pravilo jer je bilo mesec dana od opena servera
i prihvatio kaznu jer sam jako pogresio tad i tad sam naucio da to ne sme da se radi
a ovo sad je potpuno druga stvar u pitanju ..
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
i da dodam da je proslo 3 godine od tad nek se pregledaju zalbe na mene kolko imam za ove tri godine veliki pozdrav za sve !
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
Zelim jako bitnu stvar da dodam.
Svo vreme sam bio u icc, mozete cuti kako govorim u 55-oj sekundi "" SAMO SAM DOSAO LICNO " sa time potvrdjujem da sam svo vreme bio ICC. I kad kazem da "" NISAM SISA DA PISEM PREKO CETA RAZUMES NEGO TI DODJEM UZIVO"" sa time mislim uzivo u igrici ispred njegovog karatkera jer smo ja i on imali problem in game preko club ceta gde se uvek prica ICC. jer drugacije kako ja njemu to da kazem nego uzivo ispred njegovog lica u igrici
Da ponovim da ni jednom nisam presao u ooc jer stvarno znam da je to strogo zabranjeno i nisam glup da na ovakav nacin izgubim sve.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom