Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
10885
Players nickname
vaske cash
Suspect ID
52140 ; 36520
Date of violation
Feb 12, 2024
Time of violation
16:25h
Proofs
https://youtu.be/38cd3wLHAoI

Sweet^

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
5
Gasenje motora bez zahteva za zaustavljanje, ne vidi se na snimku jer nisam ni ocekivao gasenje samo odjednom. Druga stvar, lik mi broji 5sek ni ne kaze sta trebam da radim i puca u mene, onda me vadi iz auta, dize i vezuje. Molim lidera LSPD-a da ne prima decu obolelu od autizma u organizaciju a tako isto i ostale lidere, posto administracija kada god se pozove ne mogu da stignu, ne mogu da kazne nikog i nista bez dokaza, zato se ovo i desava jer kamara ljudi ne moze da snimi kako igra zbog FPS dropova..

Hvala.
 

Sweet^

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
5
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
  • Postavite video gdje se čuje zvuk igrei igrača i vi gdje se čujete
Imate 12 sati da ispravite ove greške
Ne mogu, nije mi program(amd radeon) snimio zvuk, jedino da vratim vreme… Ne bi u snimku zvao admina da namestam bilo sta, ako ovo sad propustite kao “nikom ništa” svaka Vam čast…
 

Sweet^

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
5
Znaci u snimku lik kaze brojik 5sek i posle brojanja puca u mene, nista ne trazi, samo puca, potom dize, ostatak je sve “RP” tipa dizem, ubacujem u auto itd…
 

Sweet^

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
5
Dervo Lepić iz LSPD(visi cin) je najavio BL osobama iz videa..
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu!​
  • Greške nisu ispravljene u zadanom roku
ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom