Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Marabunta Grande I Marko Krajina

Rejected
Status
Not open for further replies.

Djordje97

Player
Player
Joined
Jul 31, 2023
Messages
20
Vase Ime IRL: Djordje
Vase godine: 15
Vremenska zona: GMT+1
Prosek online po danu: 2h radnim danima, vikendima do 6h
Vas Discord: markokrajina
Vase ingame ime: Marko Krajina
Vas ID: 42354

Dodatne informacije:

Lider za... Marabunta Grande

Zasto zelite biti lider ove specificne organizacije:



Postati lider bande Marabunta Grande donosi moc i prestiz unutar kriminalnog sveta, pruzajuci mi priliku da formiram vlastitu vojsku i zavladam podzemljem Los Santosa.
Moj autoritet kao vodje bande Marabunta Grande donosi mi postovanje, strah i lojalnost svojih clanova, pruzajuci mi mogucnost da formiram jake veze unutar kriminalne zajednice. Liderstvo u Marabunta Grande omogucuje mi da sirim svoj uticaj po gradu i osiguram da moja banda bude dominantna u getu. Sa svojom dobro uigranom ekipom pokusao bih da popravim probleme s ljudstvom i aktivnoscu clanova. Takodje borbu protiv drzavnih organizacija bih povecao na drugi nivo. Smatram da je hijerarhija izrazito bitna u bandama, svaki cin ce imati jasno definisanu ulogu, ali autoritet HC je neupitan. Bilo kakvo krsenje pravila ili pokusaj izdaja unutar bande susrece se sankcijama.
Biti lider bande Marabunta Grande pruza mi priliku da ostvarim svoje ambicije i da se gradim kao licnost u buducnosti.

Vas savet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji:

Jedan od kljucnih nacina za poboljsanje RP-a u organizaciji je podsticanje aktivne interakcije medju clanovima. To cu postici organizovanjem redovnih sastanaka ili dogadjaja unutar igre, gde clanovi imaju priliku da porade na svojim greskama. Probao bih da sklopim savez sa nekom bandu, radi uspesnije borbe protiv drzavnih organa. Banda treba da bude organizovana i spremna da se suoci sa svim izazovima, zato bi probali da povecamo prisustvo na dogadjajima (Tajna, Pomorska, GS/Prodavnica..) Rankovi bi se dobijali po zaluzi, najaktivniji clanovi bi dobijali rank- upove i bonuse. Toksicnost izmedju clanova se nece tolerisati, svaki vid vredjanja ce biti kaznjivan. Smatram da u bandu treba da se primaju samo igraci koji imaju 13 OOC godina, naravno izuzetak bi napravio za igrace koji dobro poznaju pravila grada. Svako nepostovanje HC ce biti kaznjivano rank- down-om ili kick-om.

RANKOVI:

13. BOSS
12. DEPUTY
11. DOG
10. CAPTAIN
9. TURFER
8. GANGSTER
7. GRAFITTI TEAM LEADER
6. GRAFITTI TEAM CO-LEADER
5. GRAFITTI TEAM
4. BANDIT
3. SUPPLIER
2. NEWBIE
1. SUSPEND


Select for moderation
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom