- Joined
- Jul 30, 2023
- Messages
- 362
Pozdrav Abrahame ili Mujo
Pre nekoliko dana sam dobio kaznu za Ghetto Pravilo 1.4 koja mi je smetala da postanem lider, zbog toga sam se dosta iznervirao i trazio ban bez razmisljanja, nisam vredjao administratora niti ista, samo sam trazio.
Posle tog bana sam shvatio da nisam to trebao da uradim jer redovno igram na ovom serveru i ne krsim inace pravila, bio sam admin nekoliko puta.
Voleo bih kad bi mogao da dobijem jos jednu sansu da ne moram da cekam 60 dana. Hvala
Prihvatam Money Wipe
Pre nekoliko dana sam dobio kaznu za Ghetto Pravilo 1.4 koja mi je smetala da postanem lider, zbog toga sam se dosta iznervirao i trazio ban bez razmisljanja, nisam vredjao administratora niti ista, samo sam trazio.
Posle tog bana sam shvatio da nisam to trebao da uradim jer redovno igram na ovom serveru i ne krsim inace pravila, bio sam admin nekoliko puta.
Voleo bih kad bi mogao da dobijem jos jednu sansu da ne moram da cekam 60 dana. Hvala
Prihvatam Money Wipe