- Joined
- Jun 26, 2023
- Messages
- 12
Postovana administracio,
eh ovako ja sam bio tu kad su gospoda policajci dosli i ubili ja sam uradio cl, u tom momentu je bio tu jedan od admina koji je specao i kaznio me za cl i sad je dosao ovaj lik i okacio me na forum i ja dobio opet kaznu za isto ispravite ovo molim vas da vam nebi kucu zapalio.
eh ovako ja sam bio tu kad su gospoda policajci dosli i ubili ja sam uradio cl, u tom momentu je bio tu jedan od admina koji je specao i kaznio me za cl i sad je dosao ovaj lik i okacio me na forum i ja dobio opet kaznu za isto ispravite ovo molim vas da vam nebi kucu zapalio.